Kõik vajalik meeldejääva avamiskogemuse loomiseks
Easy Ordering
Pakkematerjalid
igaks vajaduseks
Kõik sinu e-poele

Kõik vajalik sinu e-poe jaoks

Kas otsid lainepappkaste, teipe, täite- või pehmendusmaterjale või hoopis midagi muud?
Oleme teinud õigete toodete leidmise sinu jaoks lihtsaks.

Mida sa otsid?
 


paista silma õige pakendiga


keskkonnasõbralik pakend

Siit saad inspiratsiooni

lahtipakkimiskogemuse loomineKuidas luua avamiskogemust
e-shop_ee.jpgPakkematerjalid e-poodidele
 
green_kataloog_pilt.jpgKeskkonnasõbralikud tooted e-poodidele
Master'in

Kõik pakkematerjalid ühest kohast

Master'in pakub laiaulatuslikku, usaldusväärset ning ekspertide poolt testitud tootevalikut sh mullikiled, stretch-kiled, teibid, postitusvahendid, pakkeseadmed jm. Laosortimendis olevad tooted toimetatakse kohale järgmisel tööpäeval.

Avasta Master'in
Master'in

Millist pakendit tasub veebipoele valida?

Sul puudub transpordipakend ja kahtled, millist valida? Sa pole ainuke. Paljude jaoks on hind ja funktsionaalsus kõige olulisemad ostukriteeriumid – kuid need pole kaugeltki ainsad! Jätkusuutlikkus, lihtne toote tagastamine, kliendikogemus, protsesside optimeerimine ja madalamad saatmiskulud on vaid mõned tegurid, mida peaksid oma veebipoodi pakendeid ostes silmas pidama.

See kõik ajas veel rohkem segadusse? Me mõistame seda hästi ja oleme seepärast loonud veebipoodide vajadustele pühendatud lehe.

Blogide, juhendite, asjakohaste toodete ja e-poe vajadustel põhinevate kataloogide abil leiad vastused kõige olulisematele küsimustele: Milline pakend on kõige keskkonnasõbralikum? Kuidas luua täiuslik lahtipakkimiskogemus? Milliseid valikuid on trükiga pakendil? ... ja veel palju muud.

Kas soovid rohkem teada, kuidas luua tavapärasest meeldejäävamat ostukogemust? Saame sellega abiks olla - tutvu meie kodulehe osaga, mis on pühendatud vau-efekti loovale pakkimisele. Siit leiad näpunäiteid ja õpetusi, kuidas luua kordumatu lahtipakkimiskogemus. Kliki siia.

 

Jälgi meid

Antalis Packaging LinkedIn

Ole kursis viimaste pakendivaldkonna trendide ja uudistega

Loe lähemalt
Pakendivaldkonna trendid ja värskeimad uudised