Nutikad pakendamislahendused igale vajadusele

Iga äriline väljakutse on unikaalne. Iga päev tegelevad meie eksperdid just Sinu vajadustele sobiva pakendamislahenduse väljatöötamisega. Meie eesmärk on olla oma klientide vajadustest sammu võrra eespool ja pakkuda sobivaid lahendusi - alatest toote pakendamisest ja kaitsmisest transpordi ajal kuni meeldejääva lahtipakkimiselamuseni. Oleme loonud selleks nutikad pakendamislahendused - Smart Packaging Solutions.

Meie enam kui 7 600 tootega sortimendis leidub ka keskkonnasõbralikke alternatiive alates lainepappkastidest, paberpehmendustest ning -teipidest kuni hübriidkile ja pakkelintideni. Meie valikus on muljetavaldav nimekiri ka erinevatest pakke- ja markeerimisseadmetest.
 

Packaging-home-img.jpg

Packaging-product-papers-boards.jpgPaberid & kartongid

Pakkimiseks, katmiseks või aluse stabiliseerimiseks - libisemisvastased ja tavalised vahelehed. Pruun ja valge pakkepaber, suur valik...

Packaging-product-cushioning.jpgPehmendus- & täitematerjalid

Kaupade käsitlemise, ladustamise ja transpordi ajal tuleb neid hoida põrutuste, vibratsiooni, kukkumise ning kokkusurumise eest.  

Packaging-product-boxes.jpgKastid & alused

Lai valik erinevaid standard- ja eriotstarbelisi kaste (kalendrikastid, kolimiskastid, arhiivikarbid jms) ning kaubaaluseid.

Vaata e-poodi         Kastidest lähemalt 

Packaging-product-tapes-glues.jpgTeibid & liimid

Lai valik eri tüüpi tööstuslikke külm- ja kuumliime ning teipe pakendite sulgemiseks, kaitsmiseks ja märgistamiseks.

Packaging-product-mailbox.jpgPostitusvahendid

Valik  ümbrikke, kirjakotte, postitustorusid jms esemete turvaliseks saatmiseks. Lai valik nutikaid ja kiireid lahendusi.

Packaging-product-films.jpgPakkekiled

Lai valik eri värvi ja paksusega pakkekilesid (termokahanevad, strech, eelvenitatud) nii käsitsi kui masinaga pakkimiseks.

Packaging-product-strapping.jpgPakkelindid, lindikinnitusseadmed & klambrid

Polüpropüleen-, polüester- ja tekstiillindid kauba fikseerimiseks ja kinnitamiseks koos sobivate lindisidumisseadmetega.

Packaging-product-equipment.jpgPakkeseadmed & -masinad

Esindame Eestis rahvusvaheliselt tuntud, oma ala juhtivaid seadmetootjaid. Pakume kilesüsteeme, lindisulgemise süsteeme, teipijaid, karbiformeerijaid, konveiersüsteeme, metallidetektoreid jpm. 

Packaging-product-customised-bags.jpgPakkekotid

Väikesed korduvsuletavad kotid, suured vastupidavad LDPE kotid, sangadeta ja sangadega paberkotid tööstuslikuks kui igapäevaseks kasutamiseks. Keskkonnasõbralikud kotid.

Packaging-product-food.jpg

Toiduainete pakendid

Spetsiaalsed paberid ja pakkematerjalid toiduainetööstusele ja lõpptarbijatele. Näiteks pitsakarbid, küpsetuspaberid jpm.

Packaging-product-corrosion.jpg

Korrosioonikaitsematerjalid

Meie valikus on erinevaid tooteid kaitsmaks metalldetaile korrosiooni eest: kaitsekiled, niiskuseneelajad-kuivatusained ja VCI-ainega (Volatile Corrosion Inhibitors) immutatud tooted.

580x280_macsa.jpgMarkeerimis- & etiketeerimisseadmed

Markeerimise käigus kantakse pakendile vajalik tooteinfo ning kujundatakse pakendi visuaalne väljanägemine. Pakume laias valikus tööstuslikke printereid (juga-, laser, termosiirde- jpm) igaks otstarbeks..

Meie oskus: töötame välja innovatiivseid pakendamislahendusi

Packaging-product-customised-solutions.jpgBränditud pakkelahendused

Pakend on Sinu ettevõtte kõige väärtuslikum brändisaadik

Packaging-product-bespoke-solution.jpgEritellimuspakend

Innovatiivsed tehnilised lahendused tugeva ja kaitsva komponendi- või tootepakendi loomiseks.

Meie pakendibränd

Packaging-home-master-in.jpg

Master'in on Antalise pakkematerjalide ja -seadmete kaubamärk, mis on välja töötatud Euroopa juhtiva pakendamislahendusi pakkuva ettevõtte kogemuste ja teadmuste põhjal.
Vastates kõikidele nõuetele nii pakendamise kui hinna osas, kannab Master'in Antalise missiooni luua nutikaid pakendamislahendusi oma valdkonna professionaalidele
.