Avasta Antalise lõputud võimalused

Oled graafiline disainer, raamatukujundaja, turundusspetsialist või töötad trükikojas? Teeme sulle sobiva toote valimise lihtsaks. Meie toodete abil lood silmatorkavad trükised!

Antalise spetsialistid aitavad sind materjalivalikul, annavad nõu trükiettevalmistuse ning võimalike trüki- ja järeltöötlusviiside osas. Ladustame tuhandeid pabereid, mis jõuavad sinuni juba järgmiseks päevaks.

Miks valida just Antalis?

600x400_HomePrintBrands_2023.jpg (Web)Tuntud kaubamärgid

Koostöös maailma juhtivate tootjatega on Antalis loonud tootevaliku, mis vastab kõikidele meie klientide vajadustele. Avasta meie olulisemad kaubamärgid!

img-antalisgroup-600x400.jpgInnovatiivsed teenused

Antalis on välja töötanud laia valiku teenuseid, mis aitavad sind paberi valimisel ja tellimisel. Ladustame laia valikut tooteid ja toimetame kaubad kohale paindlikult ja õigeaegselt. 

 

img-creative-2.jpgPaberistuudio Pabrik

PABRIK on Antalis OÜ paberistuudio, kus saad nõu paberi- ja trükitehnika valikul. Pabrikus saad tutvuda meie sortimendis olevate paberite ja nendest valmistatud trükiste näidistega.

 

Home-print-D2B.jpgd2b

d2b - Digital-to-Business - algatus aitab Antalise klientidel kasutada maksimaalselt ära viimaseid digitrükitehnoloogiaid. Selle projekti raames oleme kokku kogunud laia valiku digitrükiks sobivaid tooteid ja tugevdame koostööd kõigi seotud osapoolte (OEM, trükikojad, agentuurid ja brändiomanikud) vahel. 

Home-print-green.jpgGreen Connection

Antalise Green Connection algatus aitab sul valida meie sortimendist kõige loodussäästlikumad tooted. Pakume laia valikut nii taaskasutatud kiust kui keskkonnasertifikaate ja -märgiseid omavaid tooteid. 

creative-power-by-antalis.jpgCreative Power

Paberi valik on oluline osa loomeprotsessist! Et saavutada parimat võimalikku tulemust, tuleks trükise kavandamisel alustada paberi valikust. Seetõttu arendasimegi välja "Creative Power" algatuse, et aidata kliendil valida sobivaim paber meie inspireerivast paberivalikust.

Antalise trükisektori võtmenäitajad maailmas

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-08.png

Esindatud 30 riigis
üle maailma

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-10.jpg

Üle 40 000 kliendi

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

93 logistikakeskust

Uudised