E-R 8.30-16.30
KONTAKT

Töötajad

Siit leiad meie töötajate kontaktid.
Lisaks Linamäe 6 kontorile ja laole paikneb Tallinnas Telliskivi loomelinnakus ka meie paberistuudio Pabrik. Teised harukontorid leiad siit.

Trüki- ja kontoripaberid

 

Reklaamitootmismaterjalid ja -seadmed

 

Pehme paber

  

Klienditeenindus

müüginõustaja
Võta ühendust
vanem-müüginõustaja
Võta ühendust
müüginõustaja
Võta ühendust
Klienditeeninduse juht
e-poe administraator
Võta ühendust
müüginõustaja
Võta ühendust

      

Tooteandmete juhtimine

Tooteandmehalduse juht, baltimaad ja soome
Võta ühendust
Tooteandmete spetsialist
Võta ühendust

    

Varude juhtimine | Ost

ostujuht | pakend | Baltimaad ja Soome
Võta ühendust

Udo Viira
Trüki- ja kontoripaberite ostujuht - Baltimaad ja Soome

Tel 508 2822
udo.viira@antalis.com

varudejuhtimise spetsialist, pakend
Võta ühendust

Erki Kikkerpill
Trüki- ja kontoripaberite varude juhtimine

Tel 5305 1080
erki.killerpill@antalis.com

varudejuhtimise spetsialist, pakend
Võta ühendust

Raido Käspre
Lao- ja logistikajuht

 

Tel 5304 2223
raido.kaspre@antalis.com

   

Raamatupidamine

Merle Noormägi
Ostuarved

merle.noormagi@antalis.com

Hiie Ahven
Müügiarved

hiie.ahven@antalis.com

Terje Urb
Finantsjuht

terje.urb@antalis.com

    

Juhatus

Tegevjuht, juhatuse esimees
Võta ühendust
trüki- ja kontoripaberite ostujuht | Baltimaad ja Soome
Võta ühendust

Tööstuslik pakendamine | Liimimine | Pakkeseadmed ja -masinad | Markeerimine

PÕHJA-EESTI

Kliendihaldur
Viljar Luik

Tel 5645 8007
viljar.luik@antalis.com

LÕUNA-EESTI

Kliendihaldur
Janar Tobreluts

Tel 506 7932
janar.tobreluts@antalis.com

PÕHJA-EESTI

Kliendihaldur
Meelis Sarapik

Tel 506 7173
meelis.sarapik@antalis.com

LÄÄNE-EESTI

Kliendihaldur
Mait Lindpere

Tel 5884 6499
mait.lindpere@antalis.com

LIIMID JA LIIMISEADMED

Tootejuht
Liina Kauküla

Tel 5697 0992
liina.kaukula@antalis.com

IDA-EESTI

Kliendihaldur
Gerri Reisi

Tel 5883 5255
gerri.reisi@antalis.com

PAKENDISEKTORI JUHT


Urmas Kikkas

Tel 506 7032
urmas.kikkas@antalis.com

PÕHJA-EESTI

Kliendihaldur
Oliver Põllupüü

Tel 512 3553
oliver.pollupuu@antalis.com

PAKKESEADMED

Projektimüük, konsultatsioonid
Annes Noormets

Tel 506 7623
annes.noormets@antalis.com

MARKEERIMISSEADMED

Müük, hooldus, konsultatsioonid
Ahto Leichner

Tel 506 7009
ahto.leichner@antalis.com

HOOLDUS

Hooldusinsener
Lauri Võrel

Tel 5668 8994
lauri.vorel@antalis.com

HOOLDUS

Hooldusinsener
Maiko Heinsalu

Tel 5884 9601
maiko.heinsalu@antalis.com

   

Turundus

Turundusjuht, Baltimaad ja Soome

riina.png

Riina Eedra

 


riina.eedra@antalis.com
Võta ühendust
Turundus | Pakendisektor Baltimaad ja Soome

siiri.png

Siiri Põldar

 


siiri.poldar@antalis.com
Võta ühendust
Turundus | Paberid ja reklaammaterjalid

nele.png

Nele Tael

 


nele.tael@antalis.com
Võta ühendust
Tootejuht | Pakendisektor Baltimaad ja Soome

janek.png

Janek Mänd

 


janek.mand@antalis.com
Võta ühendust