UPM-banner.jpg

UPM Raflatac - lai valik iseliimuvaid materjale

UPM Raflatac sarjast leiad laia valiku kvaliteetseid iseliimuvaid materjale erinevateks kasutusvaldkondadeks. Raflatac materjalidest saab valmistada toodetele ja pakenditele etikette, silte ja kleebiseid. Raflatac sortimendist leiad paberist ja kilest pealismaterjaliga tooteid, millel on erinevad taustapaberi- ja liimivariandid.

Raflatac'ile on oluline keskkonnasõbralik mõtteviis - tehased on sertifitseeritud vastavalt ISO 14001 standardile ning paberkleebised omavad FSC® sertifikaati. Lisaks sellele on UPM Raflatac tulnud välja uute materjalidega - RAFNXT+. Need on maailma esimesed iseliimuvad materjalid, millele on omistatud Carbon Trust märgis. See näitab, et võrreldes tavaliste iseliimuvate materjalidega aitavad RAFNXT+ tootmisprotsess, transport ja säästlikult majandatud metsadest pärit tooraine leevendada kliimamuutusi.

USP-raflatac-01-2.jpg

Lai valik materjale

Raflatac toodete seast leiad erineva pinnaviimistlustega kaetud ning katmata paberist iseliimuvaid materjale, samuti matte, läikivaid ja läbipaistvaid PE ja PET kilekleebiseid. 

 

USP-raflatac-02-1.jpg

Liimid

Saadaval on lai valik erinevaid liime, mis sobivad erinevatele toodetele: püsiv ja ekstrapüsiv liim töötlemata pindade jaoks, eemaldatav liim ajutiseks kasutamiseks, liim sügavkülmutatud toodete etikettide tootmiseks ja spetsiaalsed tekstiilliimid. 

USP-raflatac-04-2.jpg

Tooted digitrükiks

Lisaks ofsettrükis kasutatavatele materjalidele pakume ka digitrüki jaoks sobilikke iseliimuvaid materjale, mis sobivad kasutamiseks kuivtooner- ja HP Indigo digitrükimasinates. Kvaliteetne materjal tagab hea pildikvaliteedi ja trükivärvi kinnitumise nii paber- kui kilematerjalide puhul. Trükitulemus on stabiilne ka suurtel kiirustel ning liim, mis püsib kindlalt paberi ja taustamaterjali vahel, ei määri printerit. 

 

USP-raflatac-03-2.jpg

Taustapaberid 

Hoolikalt valitud taustapaberid tagavad toote hea töökindluse ja kasutusmugavuse. Vastavalt vajadusele saad valida nii läbilõigeteta (Solid back) kui läbilõigetega (Scored back) taustapaberitega tooted.