Pakkekiled käsitsi ja alusekiletajatega pakendamiseks. Termokiled.
Pakendamislahendused
Pakkekiled
lai valik masin- ja käsikilesid

Lai valik pakkekilesid

Lai valik kvaliteetseid pakkekilesid kauba kinnitamiseks ja kaitsmiseks transpordi ning ladustamise ajal.

Stretch-kiled
Kasutades lihtsat ja äraproovitud protsessi ning meie müügitiimi märkimisväärset teadmiste- ja kogemustepagasit, oleme võimelised määrama aluse kiletamiseks vajamineva materjali koguse ning hindama materjali vastupidavust. Kile efektiivse kasutamise ja kulude kärpimise võtmeks on kile tarbimise viimine kaubaaluse kohta minimumini, kasutades õiget kilet ja kiletusseadmeid ning tagades samal ajal pakitava aluse optimaalse turvalisuse.

Termokahanevad  kiled
Meie kogenud spetsialistid aitavad leida sobiva lahenduse termokahaneva kile jaoks. Anname nõu nii seadmete kui ka kilede valiku (polüolefiin, LDPE) osas.

Kattekiled
Aitame leida õige lahenduse kattekilede, kaitsekilede ja aurutõkkekilede hulgast. Meie valik hõlmab polüetüleeni, polüpropüleeni ja muid kilesid alates lihtsatest pakkekiledest kuni auru- ning muude tõkkekiledeni.

Vaata e-poodi
Supportive
Nõustamine

Aitame leida optimaalse lahenduse aluse turvaliseks kiletamiseks.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-29.png
Lai valik

Meie tootevalikus on erinevad kiled ja lai valik alusekiletajaid.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-19.png
Tõhus

Kulu- ja ressursisäästlikud lahendused.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-03.png
Innovatiivne

Rvolutsioonilised ja kaasaegsed kiletamislahendused. 

Lisaks

img-strech-consult.jpg

Nõustamine stretch-kile optimaalseks kasutamiseks

Stretch-kile on parim ja kõige soodsam viis kauba kinnitamiseks alusele. Peamine väljakutse on hoida aluse kiletamiseks kuluvat materjali kulu võimalikult väiksena kasutades õiget stretch-kilet ja tagades sellega aluse optimaalse püsivuse ja kaitse. Kõik taandub õigele venitustehnoloogiale, seadmele ja konfigureerimisele. Meie uus stretchCONSULT teenus on just selleks, et aidata leida parim lahendus aluse turvaliseks kinnitamiseks. 

img-load-consult.jpg

Nõuanded laadimise optimeerimiseks

Laadungi pakendamine vähendab kauba kahjustumist, sellest tulenevaid kahjunõudeid ja aitab ära hoida tarnete hilinemist. Osana meie loadCONSULT teenusest toovad meie eksperdid välja võimalused, kuidas muuta kliendi pakendamisprotsessi paremaks ja soovitavad parimaid lahendusi laadungi stabiilsuse suurendamiseks.