E-R 8.30-16.30
KONTAKT

Vajad abi?

Kui sa ei leidnud meie kodulehelt vastust oma küsimusele, siis saab abiks olla kliendihaldur. Palun täida ära allolev vorm või võta ühendust oma piirkonna kontaktisikuga.

Müügiosakond

Kliendihaldurid

Janar Tobreluts
Kliendihaldur, Lõuna-Eesti

Tel 506 7932
janar.tobreluts@antalis.com

Viljar Luik
Kliendihaldur, Põhja-Eesti

Tel 5645 8007
viljar.luik@antalis.com

Mait Lindpere
Kliendihaldur, Lääne-Eesti

Tel 5884 6499
mait.lindpere@antalis.com

Meelis Sarapik
Kliendihaldur, Põhja-Eesti

Tel 506 7173
meelis.sarapik@antalis.com

Gerri Reisi
Kliendihaldur, Ida-Eesti

Tel 5883 5255
gerri.reisi@antalis.com

Janek Mänd
Tootejuht, Baltikum&Soome


janek.mand@antalis.com

Oliver Põllupüü
Kliendihaldur, Põhja-Eesti

Tel 512 3553
oliver.pollupuu@antalis.com

Urmas Kikkas
Pakendisektori juht

Tel 506 7032
urmas.kikkas@antalis.com

Pakkeseadmed | Markeerimine | Hooldus 

Annes Noormets
Pakkeseadmete ja -masinate projektimüük

Tel 506 7623
annes.noormets@antalis.com

Ahto Leichner
Markeerimis- ja etiketeerimisseadmete müük ja hooldus

Tel 506 7009
ahto.leichner@antalis.com

Lauri Võrel
Hooldusinsener

Tel 5668 8994
hooldus.ee@antalis.com

Maiko Heinsalu
Hooldusinsener

Tel 5884 9601
hooldus.ee@antalis.com

Tööstuslikud liimid ja liimiseadmed

Liina Kauküla
Liimide ja liimiseadmete müük

Tel 5697 0992
liina.kaukula@antalis.com

Lauri Võrel
Liimiseadmed, varuosad, hooldus

Tel 5668 8994
hooldus.ee@antalis.com