Markeerimismaterjalid ja -seadmed
Pakendamislahendused
Markeerimismaterjalid ja -seadmed

Markeerimis- ja etiketeerimisseadmed ning materjalid

Markeerimine on vajalik kaupade korrektseks märgistamiseks, pakendamiseks ja hoiustamiseks. 
Markeerimist teostatakse kahel viisil:
- markeeringu trükkimine tootele/pakendile
- etiketi printimine ja kandmine tootele

Vastavalt alusmaterjalile - kile, puit, metall, plastik, tekstiil, kartong, papp - teostatakse erinevate seadmetega sobiv markeeringVastavalt vajadusele tasub valida masin, mis vastab töö iseloomule ning tagab soovitud tulemuse võimalikult väikse kulumaterjaliga. 
Lähtudes oma klientide vajadustest, oleme võtnud oma sortimenti laia valiku tööstuslikke printereid ja markeerimisseadmeid
Pakume kõigi meie poolt müüdavate seadmete paigaldust, häälestust, lõppkasutaja koolitust ja 
hooldust ning anname nõu sobivaima seadme valikul.

Ökonoomsete seadmete ja madalate kulumaterjalide hindadega võimaldame markeerimisseadmete hooldus- ja remondikulusid vähendada kuni 30%. Esmased varuosad ja kulumaterjalid (tindid, termosiirdeprinterite värvilindid, etiketid jm) on laos kohapeal olemas.

Oskusteave ja seadmete hooldus

Markeerimisseadmete valikul on oluline iga detail - sh varuosad ja kulumaterjalid - läbi mõelda. Siin aitab meie markeerimisseadmete müügi- ja hooldusinsener Ahto Leichner, kellel on markeerimise valdkonnas enam kui 15 aasta pikkune kogemus. Ahto tunneb seadmete hingeelu pisidetailideni ja aitab teha parima valiku.

img-smart-maintenance.jpg

Täishooldusteenus

Aitame protsessi algusest lõpuni: konsulteerime, tarnime ja paigaldame seadmed, koolitame välja kasutajad ning pakume hooldusteenust.

img-pack-consult.jpg

Anname nõu pakendamisprotsesside optimeerimisel

PackCONSULT teenuse käigus hindame ettevõttesisest pakendamislogistikat, kasutatavaid pakendeid ja pakkeprotsesse. Teeme ettepanekud protsesside parendamiseks ja pakume välja just sinu ettevõttele kõige paremini sobiva pakendamislahenduse ning anname nõu sobivaimate markeerimisseadmete ning -materjalide osas.