• Master'in pakkeseadmed

  Lai valik pakkeseadmeid. Meie e-poest leiad kõikide seadmete kohta põhjaliku tehnilise info, saad alla laadida infolehed jpm.
  Telli vajalikud pakkeseadmed sõbraliku hinnaga!

  Alusekiletajad

  MASTER_IN_PERFORMANCE_STRETCH_WRAPPER_P_710_APH.jpgLai valik erinevaid alusekiletajaid erinevatele kasutusvaldkondadele. Vaata lisainfot ja tehnilisi andmeid meie e-poest ja küsi nõu meie ekspertidelt. 

  Kastisulgemismasinad

  MASTER_IN_BOX_CLOSER_P_320_A.jpgKulusäästlikud kastisulgemislahendused kas pakkeliini integreerimiseks või iseseisva seadmena. Vaata detailset tehnilist infot meie e-poest või küsi nõu meie ekspertidelt. 

 • Seade õhktäitematerjali tootmiseks

  MASTER_IN_ACCESS_A_200_AC.jpg

  Teisaldatav, lihtne kasutada ja hooldada - see seade toodab vajalikus koguses õhktäitematerjale kas patjade või madratsina. Sobib suurepäraselt kasutamiseks kuni keskmise suurusega ettevõtetes ja e-kaubandusega tegelevates firmades.

  Pakkelindi sidumisseadmed 

  Masterin_strapping_P_490.jpg

   

   

  Lai valik sidumisseadmeid käsisulgejatest poolautomaatsete integreeritavate sidumismasinateni. Erinevate materjalide kinnitamiseks kaubaalustele või koormasse

img-smart-maintenance.jpg

Täishooldusteenus

Toetame klienti kogu protsessi jooksul: konsulteerime, paigaldame seadme, koolitame seadme kasutajad välja ning hooldame seadet

Strech-consultKüsi nõu optimaalse pakkekile kasutamise kohta ja kasuta oma alusekiletaja võimalusi maksimaalselt.

Võta ühendust

meie pakkeseadmete projektijuhiga ja küsi nõu ning detailset infot seadmete kohta. Kliki siia!