img-services-packaging-consul-8.jpg

Konsultatsioonid

Pakume nõuandeid pakendivaldkonna ekspertidelt ning aitame optimeerida kulusid ja pakendamisprotsessi tõhusust. Meie spetsialistid, kes nii protsesse kui tooteid väga hästi tunnevad, auditeerivad kliendi tootmisprotsessi/vajadusi ja pakuvad välja parima pakendamislahenduse. Kasuta julgesti meie konsultatsiooniteenuseid ja investeeri pakendamisprotsessi optimeerimisse!

img-services-packaging-consul-7.jpg

img-services-packaging-consul-1-2.jpgAitame optimeerida pakendamisprotsessi algusest lõpuni. Meie kogenud eksperdid toovad välja kohad, kus on võimalik saavutada kokkuhoidu või muuta pakendamine tõhusamaks. 

img-services-packaging-consul-2-2.jpgKuidas kinnitada tooteid alusele nii, et last oleks stabiilne ja kilet kuluks vähem? Küsi meilt nõu! 

img-services-packaging-consul-3-2.jpgSoovitame ja töötame välja kliendikohaseid pakendamislahendusi, milles on kasutatud keskkonnasõbralikke pakkematerjale. 

img-services-packaging-consul-4-2.jpgAnname head nõu toodete turvaliseks pakendamiseks ja aluste stabiilsuse suurendamiseks. 

img-services-packaging-consul-5-2.jpgNõustame, kuidas kaitsta metallist detaile korrosiooni eest kogu tarneahela vältel. 

Kliendilood

img-services-packaging-consul-6.jpgKliendid räägivad: kokkuhoid materjalikuludes

“Tulemused olid suurepärased ja nägime tõelist kasutegurit nii tootmise poolel kui kulude kokkuhoius. Oli selge, et investeerides uude pakenditehnoloogiasse ja minnes üle ülivenivale stretch-kilele, me mitte ainult ei suurendanud tootlikkust, vaid saavutasime ka märkimisväärse kokkuhoiu materjalikuludes.” 

 

Res_SealedAir_InstapakQuick_580x280.jpgKliendid räägivad: turvaline pakkematerjal transpordiahelas

Antalis pakkus oma Lätis autode varuosi tootvale kliendile välja Sealed Air Instapak vahu õrnade detailide pakkimiseks. Enne oli klient kasutanud lahtist täidismaterjali, mis aga transpordiahela vältel kastis liikus ning toote pind sai kahjustada. Ka lõppklient oli pahane ja toote tagastuskulud väga kõrged. Antalise poolt väljapakutud lahendus elimineeris täielikult tagastuskulud ning tooted jõudsid lõppkliendini suurepärases vormis.