1440x370_EE-liimitutvustus.jpg (1440x370_EE)
Mis on tööstuslik liim?
Tööstusliimide tutvustus
Kasutusvaldkonnad ja saadavus

Tööstusliimide tutvustus ja liimide saadavus

Antalis OÜ pakub tööstusliimide täislahendusi koostöös maailma juhtiva liimiseadmete tootja Nordsoni ja tööstusliimide tootja Henkeliga. Meie tootevalik katab enamiku tööstusharusid ja on suures mahus Tallinna laost kättesaadav. Pakume professionaalset liimivalikut, mida on seadmete osas toetamas tehnika- ja hooldusmeeskond. Antalise hooldustiim on abiks liimisüsteemide hooldamisel, defekteerimisel, tõrgete kõrvaldamisel, varuosade muretsemisel, samuti liimisõlmede uuendamisel, automatiseerimisel või täiendamisel.

liimid580x280-mod.jpg

Tööstuslikke kuum- ja külmliime kasutavad tööstusharudest näiteks trüki-, toiduaine-, puidu- ja mööblitööstus, samuti teised. Liime kasutatakse mitmete tööstuskaupade valmistamisel nagu trükised, pakendid, etiketid, filtrid, elektoonika- ja hügieenitooted, ka näiteks etikettide kinnitamisel ning muudes valdkondades.

Tööstusliime vajatakse valdavalt tootmisliinidel või pisematel tootmisseadmetel, kuhu liimisõlm on integreeritud. Teatud määral kasutatakse tööstusliime ka käsitsi töödel. Henkeli tööstusliimide sortiment (üle 8000 toote) katab kõik vajadused. Nordsoni liimiseadmed sobituvad hõlpsasti tootmisliinidega ning pakuvad professionaalseid võimalusi tootmise automatiseerimiseks ja innovatsiooniks nii kuum- kui külmliimide osas.

Rangelt reglementeeritud valdkondades nagu toiduaine-, elektroonika-, meditsiinitarvete- ja  puidutööstus ning mujalgi peab liimide valikul olema väga tähelepanelik toote sobivuse osas ning vajalike tunnustuste olemasolus.
 

liimimees2_580x280-mod.jpg

 

Liimide saadavus

Antalis pakub nii lao-kui logistikateenust. Klientide liimid on vastavalt kokkuleppele Tallinna laost saadaval mõne tööpäeva joooksul.

Tellitavate toodete tarneaeg on väga varieeruv, ulatudes ühest nädalast mitme kuuni.

Laotoode on toode, mida on Antalis OÜ ladudes senise müügimahuga korrelatsioonis olev kogus.

Suuremate koguste puhul tuleb puuduolev osa siiski tellida ja kaupa oodata. Meie tooteportfell on pidevas arengus, koostöös klientide nõudmistega täiendame ja parendame tootevalikut järjekindlalt.


siltidegapudelid_580x280-mod.jpg
 

Millist liimi vajad?

Õige toote leidmiseks ja testimiseks annab nõu tootejuht Liina Kauküla.
liina1.pngSaada e-kiri või helista 5697 0992 

Tehniline abi

Hooldustiim hooldab liimisüsteeme, kõrvaldab tõrkeid, uuendab liimisõlmi jpm

Vaata lähemalt siit 

Liimide saadavus