Sul on küsimusi pakendi kohta? Siin on vastused

Millist pappkasti valida? Mis vahe on PP- ja PVC-teibil? Ja mida tähendavad erinevad kastitüübid? Siit leiad vastused oma pakendiküsimustele:

PP-teip on väga hea universaalne teip, mida on lihtne ära rebida. Ideaalne kerge ja keskmise kaaluga kasti sulgemiseks (20-30 kg) ning kasutamiseks külmkambrites. Teip on kena läbipaistva välimusega ning odavaim ja keskkonnasõbralikum kui teised teibid. PP-teip on veebaasil liimikihiga ja ei kleepu nii hästi kui PVC-teip.


PVC-teip koosneb tugevast kilest, millel on kõrge ja vastupidav nakkuvus. Talub kõrgeid temperatuure ja enamikke kemikaale. Tõhus kinnitus keskmistele või rasketele pakenditele (30-40 kg). Teip on vaikne ja uskumatult elastne. PVC on pisut kollakamat värvi võrreldes PPga, mis on täiesti läbipaistev.

Kokkuvolditud pappkastid:

Kokkuvolditud kastid (0200) on pakendid, mida pannakse kokku kas liimi, klambrite või teibiga. Need kastid tarnitakse kokkuvoldituna (tasapinnaliselt) ning neil on kaas ja põhjaklapid.

0201 Tuntuim standardkonstruktsioon, kus kast kinnitatakse alt ja ülevalt teibiga.


Automaatpõhjaga (Eelliimitud) pappkastid

Eelliimitud ehk automaatpõhjaga pappkast (0700) on pakend, mis koosneb ühest detailist, mis tarnitakse kokkuvoldituna ja mida tuleb kasutamiseks ainult tõsta. Kastidel võib olla kas kokkuvolditav põhi või automaatne põhi (põhi, mis tekib kasti tõstmisel automaatselt)

0701 on automaatpõhjaga lainepappkast, mida on lihtne ja kiire kokku panna.
0711 on väga sarnane 0701-ga, kuid sellel on veidi nõrgem ühekihiline aluspõhi.


Plano (kokkuvolditud) pakend:

Lamedat volditud pakendit (0400) toodetakse üldjuhul ühes tükis. Põhja külge kinnituvad kaks või kõik külgseinad ja kaas.

427 on klassikaline postituskarp, kus kasti kaas lukustub kasti külgedele. 

Master'in tooted jagunevad kolme kvaliteedikategooriasse: AccessPerformance ja Expert võimaldades klientidel leida nende vajaduste ja eelarvega sobiva lahenduse. 

 

See, et kastid tarnitakse kokkulapituna e plano, tähendab, et neid ei ole eelnevalt kokku pandud ja seega võtavad need laos vähem ruumi.

Kilekottide paksus jne. antakse sageli mikronites (my). Aga mis on mikron tegelikult ja millele see vastab:

1 mikron (my) = 1/1000 mm

50 my on seega 0,05 mm.

Ühe lainega lainepapp koosneb välisvooderdist, lainest ja sisemisest vooderdist. Ühtset lainepappi kasutatakse paljude tavaliste standardkastide jaoks. Selle paksus on u. 2-4 mm ja sobib tugevate ja mitte nii raskete toodete või hästi pakitud toodete jaoks.

Kahe lainega lainepapp ühendab kaks ühepoolset lainepappi voodrikihiga. Topelt lainepapist karbid on paksusega u. 4-7 mm ja sobib suurepäraselt raskemate või rohkem kaitset vajavate toodete jaoks.

 


Webshop katalog

Gå på opdagelse i vores katalog fyldt med emballage til webshops

webshop-min.png