Intervjuud, 2020, Tooted, Pressiteated, Uudised ja sündmused

Master’in tootesari Antaliselt: 5 küsimust Anja Stephanile

15 märts 2020 — Pakendamine, Master’in tootesari, e-kaubandus
Trüki
P3-Masterin-interview-1096x519px.jpg (Web)

Antalise tootevalikus on Master’In väga oluline pakkematerjalide kaubamärk, mis katab kõik pakendamisvajadused ja on saadaval kõikides hinnaklassides. Sukeldume Master’In tootesarja koos Antalise kontserni pakendisektori EMEA riikide toote- ja brändijuhi Anja Stephaniga.

Antalise tootevalikus on Master’In väga oluline pakkematerjalide kaubamärk, mis katab kõik pakendamisvajadused ja on saadaval kõikides hinnaklassides. Sukeldume Master’In tootesarja koos Antalise kontserni pakendisektori EMEA riikide toote- ja brändijuhi Anja Stephaniga.

Mis on Master’in?

Master’in on Antalise enda rahvusvaheline pakendibränd.
Master’in pakub laia tootevalikut, mis katab kõik klientide vajadused. Kui te veel Master’in tooteid ei kasuta, siis võib olla on just need tooted see, mida otsite. Täpsemalt: Master’in tooted katavad 8 erinevat pakendiperekonda nagu pehmendused ja täitematerjalid, postitusvahendid või pakkekiled.  See sisaldab 31 erinevat toodet, millest 350 tooterida hallatakse tsentraalselt. Sõltuvalt riigist võib kohapealne valik olla enam kui +350 nimetust.

Palun selgita, mida tähendavad 3 tootetaset?

Õige toote leidmine võib olla raske. Seepärast töötasimegi välja 3 erinevalt alambrändi, mis aitavad jõuda õige tooteni. Need brändid on Master'in Access, Master'in Performance ja Master'in Expert.

Access tähendab “Esmavajalikud tooted kättesaadava hinnaga”. See sisaldab lihtsaid (lihtne ei tähenda siin järeleandmist kvaliteedis) tooteid, mille põhilised parameetrid vastavad peamistele pakendamisvajadustele. 

Performance - “Õige kombinatsioon kvaliteedist ja hinnast” - see sari on mõeldud nn mainstream turule ja sinna kuuluvad usaldusväärsed tooted. Enamus meie tooteid kuulub sellesse alambrändi.

Lõpuks Expert - “Tippklassi kogemus ja tulemus”- siin on tooted, mis on tehniliselt väga kõrgel tasemel või mis nõuavad spetsiifilisi seadmeid.

P1-Masterin-interviewvisuel_Linkedin-590x300_V1.jpg (Web)

Mis on Master’in peamised eelised?

Master’in on rahvusvaheline bränd, mis vastab Euroopa standarditele, st neid tooteid saab osta üle Euroopa sõltumata asukohast. Master’in sari on koostatud usaldusväärse kvaliteediga toodetest, mida hoitakse laosortimendis ehk neid tooteid saab tellida ka väikestes kogustes kiirete tarneaegadega.

Kas need sobivad ka e-kaubanduses kasutamiseks?

Jah, need on välja töötatud ka postisaadetistele, mitte ainult kauba turvaliseks kinnitamiseks. 
See sisaldab palju erinevaid postituspakendeid, pakiautomaatidesse sobivaid karpe ja kaste, millest kindlasti kõik leiavad endale sobiva. Master'in on just e-kaubandusega tegelevatele väikefirmadele.

Kas Master’in tootesari pakub ka ümbertöödeldud toormest ja keskkonnasõbralikke tooteid?

Praegune Master’in sari koosneb toodetest, mis on valmistatud nii ümbertöödeldud kui virgin-toormest.
Keskkonnasõbralikkus on oluline teema ja me peame hoidma oma koduplaneeti. Seetõttu on keskkonnasõbralikkuse teema võtmetähtsusega 2020/2021 lansseeritavatele toodetele.