Keskkond

 • Meie loodussäästlik tootevalik

  Meie valikust leiad hulgaliselt keskkonnasõbralikke tooteid.

  Pakume FSC® ja PEFCTM sertifikaatide ning erinevate ökomärgistega pabereid, samuti kvaliteetseid taaskasutatud kiust tooteid.

 • Loodussäästlik tootevalik

  Antalis on koostanud turu kõige laialdasema valiku keskkonnasõbralikest toodetest, mis vastavad rangetele keskkonnaalastele nõuetele. Tegemaks kliendi jaoks valikut lihtsamaks, töötas Antalis välja süsteemi Green Star System. Selle järgi on loodussäästlikud need tooted, millele on omistatud vähemalt 3 tärni.

  Loe lähemalt
 • Cocoon  – inspireeritud keskkonnasõbralikust tehnoloogiast

  Kui otsid suurepärase valgesuse ning hea trükitavusega ofset- või kaetud paberit, mis oleks valmistatud 100% taaskasutatud kiust, on Cocoon kindel valik. Cocoon on toodetud 100% tarbimisjärgsest taaskasutatud toormest, mis on ka FSC® sertifitseeritud. Paberi tootmisel on kasutatud vähem energiat ning sellel on väiksem ökoloogiline jalajälg võrreldes esmasest kiust toodetud paberitega. Tootevalikus on palju erinevaid formaate ja pinnaviimistlusi, mis sobivad erinevateks trükitöödeks ja -tehnoloogiateks.

  Loe lähemalt...
 • Cyclus – 100% taaskasutatud

  Cyclus on tuntuim 100% taaskasutatud kiust paber nii meil kui mujal maailmas. Paberi autentne välimus, naturaalne valgesus ja iseloomulikud osakesed selle koostises on selge märk keskkonnasõbralikust paberist. Cycluse sarja kuuluvad kaetud ja katmata paberid. Kasutades CyclusOfset ja CyclusPrint pabereid, näitad ka teistele, et hoolid keskkonnast.

  Loe lähemalt...
 • Digigreen – keskkonnasõbralik lahendus digitrükiks

  Digigreen on sari erakordselt head trükikvaliteeti võimaldavaid digitaalseks trükiks loodud pabereid, mis on toodetud kõige rangematele keskkonnanõuetele vastavalt. Digigreeni paberid on toodetud vähemalt 50% ulatuses taaskasutatud kiust ning omavad FSC® Mixed Credit säästliku metsamajandamise sertifikaati ja Euroopa Ühenduse ökomärgist. Digigreeni tootevalikust leiad tooteid nii HP Indigo kui kuivtoonereid kasutavatesse digitrükimasinatesse.

  Loe lähemalt...