Antalis kontsern

Antalis Grupp on Euroopa juhtiv paberi, tööstusliku pakendamise ja reklaammaterjalide hulgimüüja.

 

antalis-group-5.jpg

img-antalis-group-2.jpgAntalise korporatiivne koduleht

 

img-antalis-group-3.jpgCSR raport

Kes me oleme?

Antalis kuulub Jaapani kontserni Kokusai Pulp & Paper (aastakäibega 2021. aastal 4.2 miljardit eurot), mis on juhtivaid paberi, tööstusliku pakendi ja reklaammaterjalide hulgimüüja maailmas.
Euroopas ja Ladina-Ameerikas on Antalis turuliider B2B paberi- ja pakkelahenduste ning nr 2 reklaammaterjalide hulgimüügis.

Antalise peakontor asub Pariisis ning tegutseb 30 riigis. Antalisel on 83 jaotuskeskust ligi 4000 töötajaga, kes teenindavad üle 100 000 kliendi, ettevõtte ja trükikoja.

Meie visioon ja missioon

Visioon: tugevdame Antalise kui rahvusvahelise juhtiva ja usaldusväärse paberi-, tööstusliku pakendamise, reklaammaterjalide ning nende valdkondade tarvikute ja seadmete ning teenuste hulgimüüja positsiooni.

Missioon: pakume oma klientidele, äripartneritele ja osanikele parimat tulemust oskusteabe ja innovaatilise lähenemise kaudu nii toodete kui teenuste osas. Oleme sotsiaalselt vastutustundlikud ja arenguga kaasaskäivad oma äritegevust laiendades, digitaalsete arengutega sammu pidades, töötajaskonda arendades ja tugevaid majandustulemusi saavutades.

Võtmenäitajad

antalis-group-key-2.png
#1 Euroopas ja Ladina-Ameerikas

esindused 30 riigis

antalis-group-key-3.png
4,700

töötajat teenindavad enam kui 115,000 klienti üle maailma

antalis-group-key-5.png
83

jaotuskeskust üle maailma