Antalisest

Kontakt ja meeskond

ANTALIS EESTI MÜÜGIMEESKOND

Kui soovid pakkumist, võta ühendust meie kliendihalduriga sobivast osakonnast:
small arrow.png Pakkelahendused

small arrow.png Trüki- ja kontoripaberid, Paberistuudio PABRIK
small arrow.png Reklaammaterjalid ja reklaamitootmisseadmed

small arrow.png Pehme paber
 

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)

Tellimus esita meie veebipoes, saada see e-posti aadressile tellimus.ee@antalis.com
või võta ühendust meie müüginõustajatega:

MÜÜGINÕUSTAJAD

kairi_119x179.jpg

Kairi Ojavere
Müüginõustaja

Tel. 680 0911
kairi.ojavere@antalis.com

piret_119x179jpg

Piret Penjam
Müüginõustaja

Tel. 680 0911
piret.penjam@antalis.com

 

 

Koidu Murulaid
Vanem-müüginõustaja

Tel. 680 0911
koidu.murulaid@antalis.com

 

 

Irene Legtšajeva
Müüginõustaja, pakend

Lapsehoolduspuhkusel
 

aleksandra_119x179.jpg

Aleksandra Tolk
E-kaubanduse administraator
Klienditeeninduse juht

 

Tel: 5750 2321
aleksandra.tolk@antalis.com

   

 

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)

 

PAKKELAHENDUSED
 

inimesed_meelis_1_119x179.jpg Meelis Sarapik
Kliendihaldur


Tel. 506 7173
meelis.sarapik@antalis.com
oliver_119x179.jpg

Oliver Põllupüü
Kliendihaldur

Tel. 512 3553
oliver.pollupuu@antalis.com

inimesed_viljar_119x179.jpg

Viljar Luik
Kliendihaldur

Tel. 5645 8007
viljar.luik@antalis.com

  Janar Tobreluts
Kliendihaldur, Lõuna-Eesti

Tel. 506 7932
janar.tobreluts@antalis.com
inimesed_gerri_1_119x179.jpg

Gerri Reisi
Kliendihaldur, Ida-Eesti

Tel. 5883 5255
gerri.reisi@antalis.com

inimesed_annes_1_119x179.jpg Annes Noormets
Kliendihaldur, Lääne-Eesti

Tel. 506 7623
annes.noormets@antalis.com
inimesed_liina_119x179.jpg Liina Kauküla
Liimide tootejuht


Tel.  5697 0992
liina.kaukula@antalis.com
inimesed_martin_119x179.jpg Martin Hanson
Markeerimise projektijuht

Tel. 5697 0955
martin.hanson@antalis.com
inimesed_ahto_119x179.jpg

Ahto Leichner
Hooldusinsener

Tel. 506 7009
ahto.leichner@antalis.com

 

Maiko Heinsalu
Hooldusinsener

Tel. 5884 9601
maiko.heinsalu@antalis.com


 

inimesed_lauri_119x179.jpg Lauri Võrel
Hooldusinsener


Tel. 5668 8994 
lauri.vorel@antalis.com
   
janek_119x179.jpg

 

Janek Mänd
Tootejuht,
Baltimaad ja Soome

Tel. 522 0558
janek.mand@antalis.com

 

 

inimesed_urmas_1_119x179.jpg

Urmas Kikkas
Pakendisektori juht

Tel. 506 7032
urmas.kikkas@antalis.com

 

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)

 

REKLAAMMATERJALID JA REKLAAMITOOTMISSEADMED

madis_tahtsalu.jpg

Madis Tähtsalu
Kliendihaldur

Tel. 529 4461
madis.tahtsalu@antalis.com


 

martveebi1.jpg

Mart Orav
Reklaammaterjalide ja reklaamitootmisseadmete
sektori juht

Tel. 5348 8024
mart.orav@antalis.com

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)

 

TRÜKI- JA KONTORIPABERID

aet_119x179.jpg

Aet Elbing
Kliendihaldur

Trükipaberid

Tel. 518 3590
aet.elbing@antalis.com

pille_119x179.jpg

Pille Raat
Kliendihaldur
Trükipaberid

Tel. 528 1008
pille.raat@antalis.com

kunnar_119x179.jpg

Kunnar Koik
Kliendihaldur 
Kontori- ja digitrükipaberid


Tel: 503 2018
kunnar.koik@antalis.com

steni_119x179.jpg

Sten Martin
Trükipaberite
sektori juht

 

Tel. 523 5913 sten.martin@antalis.com

andrus_119x179.jpg

Andrus Tänav
Tehniline tugi

Tel. 501 0595
andrus.tanav@antalis.com
   

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)

 

PABERISTUUDIO PABRIK

Telliskivi 60A, B-hoone | tel. 588 55744 |pabrik.ee@antalis.com

Külsta pabriku kodulehte pabrik.ee

kersti_1_119x179.jpg Kersti Sülla
Konsultant

Tel. 516 7027
kersti.sulla@antalis.com

Broneeri Kersti

konsultatsioon:
pabrik.ee

piret_liiv_7_119x179.jpg

Piret Liiv
Müüginõustaja

Tel. 588 55744
piret.liiv@antalis.com

 

       

 

                                                                                                                     small arrow.png tagasi üles

line_thin.jpg (572x139_Geamini_ee)


PEHME PABER

 

ene_119x179.jpg

Ene Laansalu
Kliendihaldur

Tel. 505 5637
ene.laansalu@antalis.com

margusi_119x179.jpg Margus Kärt
Kliendihaldur


Tel. 512 8215 margus.kart@antalis.com
marju_119x179.jpg

Marju Murulo
Kliendihaldur
Lõuna-Eesti

Tel. 529 9602 marju.murulo@antalis.com

sirje_119x179.jpg

Sirje Türnpuu
Pehme paberi
valdkonna juht

Tel. 502 5043
sirje.turnpuu@antalis.com

                                                                                                                      small arrow.png tagasi üles


  TELLIMUSTE VASTUVÕTT

  Tel +372 680 0911
  E-post: tellimus.ee@antalis.com
  Nüüd saad tellimusi esitada ka meie e-poes!

  - Telefoni teel saate tellimusi esitada tööpäeviti 8.30-16.30
  - E-kirja
teel esitatud tellimuste
käsitlemine lõpeb kell 16.30
  - E-poes
lõpeb tellimuste käsitlemine E-N kell 17.00, reedel kell 16.30

  LINAMÄE 6 LAO JA KONTORI LAHTIOLEKU AJAD:

  Kontor: Ladu:
 E–N 8.30–17.00    8.00–19.00    
 R 8.30–16.45 8.00–19.00
 Tel: 680 0911 680 0950

                                                                                                                    small arrow.png tagasi üles