E-R 8.30-16.30
KONTAKT

Teeme koostööd jätkusuutlikumate reklaammaterjalide nimel

Ühena juhtivatest reklaammaterjalide ja -seadmete müüjatest on meil oluline roll oma valdkonna vastutustundlikumaks muutmisel.

Et aidata sul paremini mõista erinevate toodete ja materjalide keskkonnamõju ning hõlbustada seeläbi paremat otsustamist, oleme välja töötanud süsteemi Green Star System™.

green-sustainability-v3.jpg

HEA UUDIS ON SEE, ET VASTUTUSTUNDLIK TEGEVUS ON LIHTSAM, KUI OSKAD ARVATA.

Oluliseks muutuseks oleme loonud süsteemi, mis ühendab vastutustundliku ostmise, keskkonnasõbralikud tooted, objektiivse hindamissüsteemi ja pühendunud meeskonnatoe, pakkudes kõigile klientidele sujuvat jätkusuutlikkusele üleminekut.

raindrop.jpg

Vastutustundliku tarneahela arendamine

Alates 2013. aastast oleme tegelenud vastutustundliku tarneahela tugevdamisega. Sellega seoses oleme välja töötanud andmebaasi Antrak, mis võimaldab meil koguda ja analüüsida tarnijate teavet, mis on seotud regulatsioonide, toodete jälgitavuse ning ettevõtete sotsiaalse vastutuse kohustustega.

Objektiivse hindamissüsteemi väljatöötamine

Vastutustundlik tegutsemine on äärmiselt oluline. Sama oluline on siiski osata seda tõestada. Meie tuntud ja tõestatud Green Star System™ abil mõõdame põhitegureid, seal hulgas toorainet ja ringlussevõetavust toote kasutusea lõpus. Igale tootele antakse hindamissüsteemi abil null kuni viis tärni. Oleme seda hinnangusüsteemi laiendanud ka reklaammaterjalidele. Eesmärk on jätkata jätkusuutlike lahenduste otsimist ja pakkuda teile andmeid, mida saate oma klientidega jagada. Meie eesmärk on, et 75% meie müüdavatest toodetest oleks 2030. aastaks hinnatud vähemalt 3 või enam tärniga.

 

beige.jpg

 

water.jpg

Õigete toodete pakkumine

Mõnel juhul on plastik tõesti hea materjal. Tegelikult on keskkonnapragmaatilisest vaatepunktist plasti kasutamine mõnikord isegi mõttekas - näiteks soojust peegeldavate aknakilede või dekoratiivkatete kujul, mis võivad aidata kulukat hoone renoveerimist. Pikas perspektiivis on aga hädavajalik liikuda fossiilsetest materjalidest taaskasutatud, taaskasutatavate ja paberibaasil materjalide poole.

Pakume keskkonnasõbralikke alternatiive enamikele sise- ja välistingimustes kasutatavate reklaammaterjalidele. Veenduge keskkonnasõbralike lahenduste suurepärases kvaliteedis, millesse oleme investeerinud.

Lihtsusta oma otsuste tegemist

Kas soovid saada vastutustundlikumaks ettevõtteks, kuid on põhjendatud mure oma eelarve, protsesside ja kvaliteedinõuete pärast? Mõistame, et probleeme võib olla palju ja selline üleminekuprotsess võib olla üsna keeruline.

Meie spetsialistid on alati valmis kohtuma, arutama, otsima uusi alternatiive ja toetama üleminekut keskkonnasõbralikumatele reklaammaterjalidele, nii et see oleks võimalikult tõhus ning pikaajaline edu oleks tagatud.

 

leaf.jpg


 

dandelion.jpg

Ühine eesmärk

Meil on ühine eesmärk luua maailm, kus keskkonnasõbralik reklaammaterjal on standard. Meid ootab ees suur töö. Turuliidrina oleme pannud aluse edasiseks tegevuseks ning nüüd loodame, et toetad meid muutuste saavutamisel. Teeme koos edusamme!

Võta ühendust! Meie spetsialistid on alati valmis analüüsima sinu vajadusi, hindama praegu kasutatavaid tooteid ja pakkuma parimaid alternatiive eduka ülemineku alustamiseks.

gss-low.jpg
Green Star System

Green Star System annab olulist teavet puidukiu päritolu ja tootmisprotsessi kohta.

gss-low2.jpg
Jätkusuutlikkud alternatiivid

Kas otsite oma rakendustele jätkusuutlikke alternatiive? Siit saate teada meie jätkusuutlike toodete valiku kohta.

gss-low3.jpg

Antrak
Antalise vastutustundlik tarneahel. Avasta, kuidas Antalis tugevdab oma tarneahela jälgitavust ja vastutust.