Pakume laia tootevalikut kvaliteetseid reklaammaterjale ja reklaamitootmisseadmeid

Antalise laiast sortimendist leiad suure valiku erinevaid COALAAVERY ja ARLONI prindimaterjale laiformaatprinteritele. Lisaks pakume laia valikut Avery värvilisi kilesid. Plaatmaterjalidest pakume KAPA ja PRIPLAK vaht-PVC lehti.

Meie enda kaubamärgi Coala tootevalikust leiad nii sise- kui välistingimustes kasutatavaid materjale.

Antalise reklaamitootmisseadmete valikust leiad printereid, laminaatoreid ja lõikureid. 

590x400_hinnakiri.jpg (590x400_Vaaki_Antalis)

Hinnakirjad ja kataloogid

 

Klienditeenindus

Vajad abi või soovid lisainfot tellimisvõimaluste kohta?

 

Meie müüginõustajad aitavad:

tellimus.ee@antalis.com

6800 911

(*8.30-16.30)

Saada päring

Meie kaubamärgid

VisualCom-home-coala.jpg

Coala reklaammaterjalide tootevalikust leiad pea kõik vajaliku oma laiformaatprinterile. Tooted sobivad kasutamiseks veebaasil põhinevate ja solvent-tintidega.

Products-home-data-coala-system.jpg

Coala esitlussüsteemide sortimenti kuuluvad ROLL-UP ja POP-UP süstemid ning ka teised reklaamide edastamise abivahendid. 

MI2_VC_EQUIP_580x280_2.jpg

Antalise reklaamitootmisseadmete valikust leiad printereid, laminaatoreid ja lõikureid.

VisualCom-home-avery.jpgAvery Dennison prindi- ja värviliste kilede sortimendist leiad laias valikus kleebismaterjale reklaamifirmadele, trükikodadele ja disaineritele.

arlon-logo-brand-page.jpg

Arlon on Ameerika kiletootja, kes on keskendunud eksklusiivsete valukilede tootmisele. Arloni valikus on nii prindimaterjalid kui ka värvilised kiled.

printbod.png

Coala Printbond on kvaliteetne alumiinium-komposiitplaat vastupidavate ja kauakestvate reklaamide tootmiseks sise- ja välitingimustesse. 

VisualCom-home-priplak.jpg

PRIPLAK® on tugev, kuid paindlik polüpropüleenleht, mis sobib ideaalselt reklaamalusmaterjaliks, aga ka kaante, pakendite jms valmistamiseks.

VisualCom-home-kapa.jpg

 KAPA® vaht-reklaamalusmaterjalid on saadaval nii paber,- plastik- kui ka liimkattega ning sobivad eelkõige sisetingimustesse. Sile pinnakaetus tagab hea trükitulemuse.

dispa_logo (1).jpg (dispa_logo - 1)

 Dispa® on kihilise struktuuriga paberibaasil plaatmatrjal otse pealetrükiks. Loodussõbralik ja kergelt ümbertöödelav alternativ plastikutele.