coala-intro.jpg

Kvaliteetsed lahendused  loomingulisteks ideedeks

Meie laiast Coala reklaammaterjalide tootevalikust leiad pea kõik vajaliku oma laiformaatprinterile. Coala tootevalikusse kuuluvad nii sise- kui välistingimustes kasutatavad materjalid - paberid, iseliimuvad tooted, bännerid, tekstiilid, tapeedid, plaadid jne. Coala tooted on hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning sobivad printimiseks nii solvent, latex, UV ja veebaasil tintidega printerites.

 

Laadi alla kataloogid:

 

coala-square-04.jpgcoala-square-05.jpgTutvu Coala kaubamärgiga

 

 

coala-large-format.jpg

Laiformaatmaterjalid suurepäraste ideede jaoks

Alates 2012. aastast oleme järjepidevalt täiendanud oma tootevalikut kvaiteetsete Coala reklaammaterjalidega. Coala materjalide sortimenti on testitud ja valitud nende tehniliste omaduste ja mitmekülgsuse poolest, mida pakutakse mitmetes formaatides ja pinnaviimistlustes ning mis sobivad paljude trükitehnoloogiatega.

coala-innovation.jpg

Innovaatilised tooted

Meie reklaammaterjalide spetsialistid kohtuvad pidevalt erinevate tootjate ja tarnijatega, et leida ning pakkuda klientidele uusi ja kvaliteetseid reklaammaterjale.

coala-icc-profile.jpg

ICC trükiprofiilid

Paljud meist teavad, et kehv trükikvaliteet võib rikkuda ka parimad ideed. Koos ühe maailma juhtiva värvikalibreerimise spetsialistiga tarnime ICC trükiprofiile, mis võimaldavad sul saavutada ideede väärilise värvitäpsuse ja trükikvaliteedi. Loe rohkem siit.

coala-indoor.jpg

Materjalid sise- ja välitingimustesse

Coala sari koosneb enam kui 200 erinevast materjalist, mis sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Meie materjalid vastavad tehnilistele nõuetele ja väliskeskkonna mõjudele.

coala-quality-cost.jpg

Hea kvaliteet ja hind

Oleme uhked Coala materjalide suurepärase kvaliteedi üle! Vastame Sinu vajadustele tänu 10-aastase kogemusele ja koostööle juhtivate ning usaldusväärsete tootjatega.

coala-easy-apply.jpg

Lihtne paigaldada

Meie pakutavad tooted on kiiresti ja lihtsasti paigaldatavad.

coala-floor-graphics.jpg

Põrandagraafika

Põrandagraafika on suurepärane viis informeerimiseks ja tähelepanu juhtimiseks. Meie struktuurse pinnaviimistlusega ja libisemiskindlad põrandakleebised on prinditavad, vastupidavad ning neid on lihtne paigaldada. Kleebised on saadaval nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks ning lühikese või pikaajalise vastupidavusega.

coala-magnetics.jpg

Magnetlahendused

Coala valikust leiad vastupidavad ja veekindad magnetmaterjalid, mida saab uuesti kasutada, lihtsasti paigaldada ja eemaldada. Materjalid on mõeldud kasutamiseks metallist aluspinnal. Mugav viis sõnumite kuvamiseks, asendamiseks ja uuendamiseks.

coala-creative-solutions.jpg

Sisekujundus

Coala aitab luua isikupäraseid ruume ning täiustada interjööri. Meie sortimendist leiad dekoratiivkiled, aknakiled ja seinakattematerjale nii kontorisse, hotelli, restorani, kauplusesse, muuseumi, lennujaama, haiglasse jm.

coala-sustainability.jpg

Jätkusuutlikud materjalid

Jätkusuutlikkus on meie tootevaliku arendamise keskmes. Meie laienev ümbertöödeldavate reklaammaterjalide sortiment aitab vähendavad tekkiva prügi hulga. Oleme välja töötanud süsteemi Green Star System™, et aidata paremini mõista erinevate toodete ja materjalide keskkonnamõju ning hõlbustada seeläbi otsustamist.

Coala Challenge Me müügimäng

Osta Coala tooteid ja
võid võita lauajalgpalli

Tutvu reeglitega
challenge-me-blue-text-img.jpg