banner-MI2.jpg

Arlon - maailma juhtiv prindikilede tootja sõidukitele

Antalisega koostööd tegev Arlon Graphics toodab kvaliteetseid kilesid ja materjale sõidukite, haagiste, seinte, reklaamgraafika ja pinnakaitse jaoks.

Vaata tooteid e-poest

Arlon, mis asutati 1958. aastal Los Angelese lähedal Californias, on ülemaailmne kilede ja materjalide tootja peamiselt sõidukite, arhitektuuri- ja reklaamgraafika jaoks. Arlon areneb kiiresti ning pakub laia valikut esmaklassilisi tooteid, mida pidevalt täiendatakse. Kvaliteetsete toodete taga on olulised tehnoloogiad:: X-Scape Technology® ja FLITE Technology®.

Rohkem kui 60-aastase kogemusega Arloni usaldusväärne rahvusvaheline tegevus ja klientide vajadustest lähtuv innovatsioon aitavad Arlonil arendada ja pakkuda kvaliteetseid tooteid ning suurepärast klienditeenindust.

 

Lisaks pakub Arlon kui üks maailma kogenumaid valukilede tootjaid tehnilist tuge brošüüride, juhendite, veebiseminaride ja koolituste näol, et anda kilede paigaldajatele juhiseid ülekiletamise põhitõdede kohta.

arlon-truck02.jpg

 

Värskenda oma ettevõte nägu

Arlon toodab uuenduslike materjale, mis aitavad sul oma loomingulised ideed ellu viia. Ettevõte pakub laias valikus ainulaadse tehnoloogiaga iseliimuvaid tooteid laiformaat printeritele.

Arloni tootevalik vastab klientide ootustele. Edu saavutamiseks pakub Arlon lihtsaid lahendusi sõidukitele, sise- ja välisseintele, reklaamgraafikale jpm.

Arlon-Truck.jpg

Blue wall

Tailor Shop

  • X-Scape Technology® on Arloni kaubamärk õhukanalitega liimi tehnoloogiale. Seda liimitehnoloogiat kasutatakse nii ülekiletamiskiledel kui reklaamkiledel. X-Scape Technology® võimaldab kiiret paigaldamist, säilitades samas piisava nakkuvuse, et tagada pikaajaline püsivus.

 

  • FLITE Technology®  puhul kasutatakse positsioneeritavat liimi, mis muudab paigaldamise lihtsaks ja kiireks. Kilet on võimalik paigaldamise käigus, enne lõplikku nakkumist korduvalt lahti võtta ja ümber positsioneerida ning see on hiljem kergesti eemaldatav.

Tootevideod

Sõidukite kiletamine

Kas soovid teada, millist toodet oma rakenduse jaoks valida? Arlon pakub lahendusi sõiduki osaliseks kui ka täielikuks kiletamiseks. Valikust leiab järgmised kiled: SLX™ Cast Wrap, DPF 4600GLX, DPF 6000XRP ja DPF 6100XLP, Fusion Wrap ja IllumiNITE Wrap. Arloni tootevalikusse on lisandunud uus prindikile SLX + ®!

Arloni tootevalikusse on lisandunud uus värviline sõidukite ülekiletamiskile -  Premium Colour Change. Kile on saadaval läikiva, mati ja satiin pinnaviimistlusega, uuendusliku iseparaneva liimiga ning seda on lihtne paigaldada tänu FLITE tehnoloogiale, mis tagab, et kile ja pinna vahele ei tekiks õhumulle. Kilet saab paigaldada ka keerukamatele pindadele.

Sise- ja väliskujundus

Arlon pakub ka erinevaid tooteid nõudlikele pindadele, näiteks DPF 8200 High Tack, mis tagab graafika hõlpsa paigalduse. 

 

Kas olete uuendamas oma interjööri? Seinte kaunistamiseks mõeldud DPF 4200 on saadaval mattpinnaviimistluse ja lõuendstruktuuriga. Tänu spetsiaalsele liimile saab kilet ümberpaigutada siledatele või kerge tekstuuriga värvitud seinetele, ilma et see kahjustaks lõplikku nakkumist.

Restaurant-lobby.jpg

Arlonil on ka palju muid tooteid, mis pakuvad klientidele parimaid valikuid mis tahes rakenduse jaoks: näiteks DPF 2400X reflektorkile sõidukitele, DPF 4300 seinakaunistusteks või DPF 4500 seeria reklaamiks ja akende kaunistamiseks.

Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, on tooted, mis on loodud kile kaitsmiseks kriimustuste ja muude tegurite eest - laminaadid. Tootevaliku leiad Antalise e-poest. 

Express-Wall.jpg

Õpetusvideod