Rives_Banner4.jpg

Rives - parim tekstuurpaberite valik ka kõige keerukamatele ideedele 

Rives tekstuurpaberite seast leiad parima valiku oma trükilahendusteks - tekstuuride valikus leiduvad nii klassikalise Rives Tradition ja võrgustruktuuriga Rives Design kui ka villase kanga tekstuuriga Rives Shetland.

Rives_USP-1.gif

5 erinevat pinnatekstuuri

Kui otsid oma kujundustöödeks klassikalise-, naha- või kangatekstuuriga paberit, leiad need Rives sortimendi valikust - kangast inspireeritud Rives Shetland, geomeetrilise mustriga Rives Design ja Rives Linear, peene ja ajatu viimistlusega Rives Laid ja Rives Tradition. Kõik pinnatekstuurid on saadaval ka erinevates toonides ja grammkaaludes koos kokkusobivate ümbrikutega.

Rives_USP2-2.jpg

Rives Sensation trükitulemused

Trükitulemuste parandamiseks töötati välja patenteeritud protsess, tänu millele sündis Rives Sensation, mis laiendas disainpaberite trükivõimalusi. Kui soovid trükkida ühe- või neljavärvilisi pilte või kui vajad lihtsalt kiiresti kuivavat paberit, on Rives Sensation selleks otstarbeks ideaalne valik.

Rives_USP3-2.jpg

Võrratu tekstuuriga Rives Tradition

Rives Tradition on peene vildi tekstuuriga ning ainulaadse tunnetusega paber. Paberi tootmisprotsess annab viimistlusele hea mahu ja jäikuse, mistõttu sobib paber ideaalselt nõudlikuks trükkimiseks ja luksuspakendamiseks.

 

Rives_USP4.jpg

Sobib sinu igapäevaste vajadustega

Ükskõik, kas tegemist on pakendi-, reklaami- või kirjastamisprojektiga, on Rives taskukohane disainpaber, mille grammkaalud on vahemikus 90 kuni 400 g/m², erkvalgest looduslike ja kreemjate toonideni. Valikust leiab ka erinevates suurustes ümbrikke.