E-R 8.30-16.30
KONTAKT
rives-intro.jpg

Rives - parim tekstuurpaberite valik ka kõige keerukamatele ideedele 

Rives tekstuurpaberite seast leiad parima valiku oma trükilahendusteks - tekstuuride valikus leiduvad nii vilditekstuuriga Rives Tradition ja võrgustruktuuriga Rives Design kui ka villase kanga tekstuuriga Rives Tweed ning Rives Shetland. 

USP-rives-1.jpg

8 erinevat pinnatekstuuri

Kui otsid oma kujundustöödeks klassikalise-, naha- või kangatekstuuriga paberit, leiate need Rives brändi valikust - kangast inspireeritud Rives Basane, Rives Dot, Rives Tweed ja Rives Shetland, geomeetrilise mustriga Rives Design, peene ja ajatu viimistlusega Rives Laid ja Rives Tradition. Kõik pinnatekstuurid on saadaval ka erinevates toonides ja grammkaaludes koos kokkusobivate ümbrikutega.

 

USP-rives-2.jpg

Rives Sensation trükitulemused

30 aastat tagasi töötas Arjowiggins Creative Papers välja Rivesi trükitulemuste parandamiseks patenteeritud protsessi, tänu millele sündis Rives Sensation, mis laiendas disainpaberite trükivõimalusi. Kui soovid trükkida ühe- või neljavärvilisi pilte või kui vajad lihtsalt kiiresti kuivavat paberit, on Rives Sensation selleks otstarbeks ideaalne valik.

 

USP-rives-3.jpg

Sobib sinu igapäevaste vajadustega

Ükskõik, kas tegemist on pakendi-, reklaami- või kirjastamisprojektiga, on Rives taskukohane disainpaber, mille grammkaalud on vahemikus 90 kuni 400 g/m², erkvalgest looduslike ja kreemjate toonideni. Valikust leiab ka erinevates suurustes ümbrikke ning 100% taaskasutatud kiust pabereid. 

 

USP-rives-4.jpg

Rives Sensation Matt - turu kõige matim paber

Rives Sensation paberid tagavad kõige matima trükitulemuse, mis toob hästi välja sinu kataloogide, kunstiraamatute ja muude kõrgkvaliteediliste trükiprojektide viimistletud ja keeruka tulemuse.