E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Olin_1440x370-2.jpg (Olin_1440x370)

Olin Design esmaklassilised katmata paberid

Olin Design on kõrge kvaliteediga katmata paber, millel on suurepärane trükikvaliteet. Selle lai sortimendivalik sisaldab 6 tooni ja 3 pinnaviimistlust ning kõikide toodete süsinikujalajälg on kompenseeritud “Climate compensated” programmiga .

Antalis Eesti laosortimendis on valge ja mahuline Olin Design Regurlar Nordic White, mis on saadaval 9 grammkaalus ja laias formaadivalikus. Paber sobib ideaalselt raamatute ja muude kvaliteettrükiste tootmiseks.

olin-01.jpg

Lai valik tooteid

Olin Design tooted (v.a. Olin Design Regular Nordic White) on saadaval tellimisel Antalise Prantsusmaa laost. Valikus on paberid grammkaaludes 50 - 400 g/m2, 6 valges toonis ning 3 erinevas pinnaviimistluses. Olin Design paberid sobivad raamatutele, firmagraafikaks ning pakkelahendusteks. Valik tooteid on sertifitseeritud trükiks HP Indigo printerites ning sobivad ka laser- ja tindiprinteritesse.

olin-design-02.jpg

Hea trükitulemus

Olin Regular sobib hästi raamatutele ja ajakirjadele ning ka eeltrükiks. Sileda pinnaviimistlusega Olin Smooth tagab suurepärase värvide reproduktsiooni ka kahepoolse trüki puhul. Olin Rough tagab täiusliku trükikvaliteedi karedatel pindadel.

olin-design-03.jpg

Kõrged keskkonnastandardid

Olin on ka väga keskkonnasõbralik. FSC® esmasest kiust valmistatud Olin on toodetud vastavalt kõrgeimatele keskkonnastandarditele - ECF, ISO 140001 ja ISO9001. Sortimendist leiab ka paberid, mis on toodetud ilma optiliste valgenditeta (OBA-vaba).

olin-product-01.jpg

Olin Design rõhutab sinu trükiste välimust ja tunnetust

Olenemata sellest, kas valid Regular, Rough või Smooth pinnaviimistluse, on Olin Design õige valik elegantsete trükitööde ja korporatiivsete infomaterjalide loomiseks.

olin-design-05.jpg

Nordic White - naturaalselt säravvalge paber

Olin Design Regular Nordic White on kvaliteetne katmata paber, mis sobib suurepäraselt raamatute, brošüüride ja muude kvaliteettrükiste tootmiseks. Paber on parim heledamates toonides piltide ja hõlpsasti loetavate tekstide trükiks. Selle ainulaadne pind sobib igat tüüpi kujundusele. Nordic White on saadaval grammivahemikus 90 - 400 g/m2.

Olin Design Regular Nordic White omab FSC® sertifikaati ja EL ökomärgist.

 

olin-design-06.jpg

100% ilma CO2 heitmeteta

Antalis kompenseerib kõik Olin Design tootmisprotsessist tulenevad süsinikdioksiidi heitkogused.

Mida see meie klientide jaoks tähendab? Kui kliendid ostavad Olin Design paberit, on kõik paberi elutsükli süsinikdioksiidi heitkogused täielikult kompenseeritud. Kliendid saavad kliimakompensatsiooni logo kasutada oma trükitöödel.