Keaykolour_Banner.jpg

Keaykolour - lai valik inspireerivates toonides ning kvaliteetse tunnetusega katmata disainpabereid  

Rikkaliku värvivalikuga toodete seast leiad 120-450 g/m² pabereid. Keaykolour sobib suurepäraselt kõrget kvaliteeti vajavate trükiste ja pakendite tootmiseks.

Keaykolour_USP1.gif

45 värvitooni

Uuenenud Keaykolouri kollektsioon koosneb 45-st harmoonilisest värvitoonist. Et saavutada täiuslik tootevalik, kasutati toonide valitkul värvidisainile spetsialiseerunud stuudio abi. See teeb Keaykolourist ideaalse valiku nii meeldejääva reklaami kui ka elegantsete kutsete ja pakendiprojektide jaoks.

Keaykolour_USP2.jpg

Sega ja sobita värve

Sortiment on jaotatud üheksasse perekonda ning igast perekonnast leiab nii tumedaid kui heledaid pastelseid, kirkaid ja pooltoone. Kogu kollektsioon on spetsiaalselt loodud nii, et kõik toonid omavahel sobiksid. Keaykolour paberite üks eeliseid on hea jäikus ja mahulisus, tänu millele on ta täiuslik paber surutrükiks, kõrgtrükiks ning muude nõudlike trükitehnikate jaoks.

Keaykolour_USP3.jpg

Nüüd saadaval ka digitrükiks

Keaykolouri valikusse on lisandunud uusi formaate digitrükiks, mis sobivad kasutamiseks nii kuiv- kui ka vedeltooneritega printerites. Digitrükiks sobilikus formaadis on nüüd ka saadaval toonid: Navy Blue, Guardsman Red, Holly, Deep Black ja Snow white.

Keaykolour_USP4.jpg

Loo oma värv!

Kui sa ei leia Keaykolouri 45 värvitooni hulgast sobilikku tooni, siis võid tellida eritellimusel soovitud toonis paberi! Eritooni paberi miinimum ostukogus on 3 tonni. Küsi lisainfot oma kliendihaldurilt.