E-R 8.30-16.30
KONTAKT
keaycolour-intro-2.jpg

Keaykolour - lai valik inspireerivates toonides kvaliteetse tunnetusega katmata disainpabereid  

Rikkaliku värvivalikuga toodete seast leiad 120-450 g/m² pabereid. Keaykolour sobib suurepäraselt kõrget kvaliteeti vajavate trükiste ja pakendite tootmiseks.

keaycolour-580x280.jpg

48 uut tooni!

Täielikult uuenenud Keaykolouri kollektsioon koosneb nüüd 48-st harmoonilisest värvitoonist. Värvitoonid on hoolikalt valitud värvidisainile spetsialiseerunud stuudio poolt, et saavutada täiuslik ja harmooniline tootevalik.

 

keaycolour-2-580x280.jpg

Segage ja sobitage värve

Sortiment on jaotatud kümnesse perekonda. Igast perekonnast leiab nii tumedaid kui heledaid pastelseid, kirkaid ja pooltoone. Kogu kollektsioon on spetsiaalselt loodud nii, et kõik toonid omavahel sobiksid.               

Lisaks rohketele värvitoonidele pakub Keaykolour 13 erineva tekstuuri ja mustriga paberit, mida saab rakendada mistahes värviga.

 

keaycolour-4-580x280.jpg

Keaykolour 100% Recycled

Recycled sari on toodetud 100% tarbimisjärgsest taaskasutatud kiust. Valikus on nii naturaalse välimusega kui ka lisaefektidega paberid.

 

keaycolour-3-580x280.jpg

Hea jäikus ja mahulisus

Keaykolour paberite üks eeliseid on hea jäikus ja mahulisus, tänu millele on ta täiuslik paber reljeef-, kõrgtrüki ning muude nõudlike trükitehnikate jaoks.