Curious_Banner.jpg

Lai valik loomingulisi pabereid

Disainerite lemmikbränd Curious Collection on alati olnud tuntud julgete, ainulaadsete ja uuenduslike paberite poolest. Antalise kõige loomingulisem valik pakub erinevaid värvitoone ja pinnaviimistlusi - ülimalt sileda pinnaga Skin, kareda pinnaga Matter, sädeleva ja metalse efektiga Metallics ning läbikumav Translucents.

Curious_USP1.jpg

Curious Metallics – metalse säraga disainpaber

Metallics sari pakub elegantseid värvitoone, mis varieeruvad sügavast mustast pastelsete toonideni. Nüüd saaaval ka uus must toon - Night. Metallikefektiga pabereid kasutades rõhutad oma trükiste kvaliteeti ja sõnumit.

Curious_USP3.jpg

Kareda pinnaviimistlusega Curious Matter

Curious Matter valikust leiab kareda tekstuuriga värvilised disainpaberid. Paberid on saadaval nii neutraalsetes (Goya White ja Adina Grey) kui ka sügavamates (Adiron Blue, Desiree Red, Black Truffle).

Curious_USP2.jpg

Luksuslikult siidise pinnaga Curious Skin

Sileda matt-pinnaviimistlusega Curious Collection Skin tagab homogeense trükitulemuse. Skin paberid on suurepärase trükitavuse ning silmatorkava värvivalikuga! Paberid on vastupidavad kriimustustele ja sõrmejälgedele ning sobivad ideaalselt luksuslike kutsete või pakendite valmistamiseks.

Curious_USP4.jpg

Curious Translucents sari pakub loomingulist ja jätkusuutlikku valikut

Translucents läbikumav paber muudab trükise efektseks ja elegatseks ning sobib kõikide trükitehnikatega. Paberid on valmistatud 100% taaskasutatavast toormest, mis teeb sellest suurepärase alternatiivi plastikule.