Conqueror_Banner.jpg

Kvaliteet aastast 1888. 

Conqueror paberid on tuntud kui prestiižne korporatiivgraafikas kasutatavate paberite bränd. Tänu oma iseloomulikule pinnale ja välimusele ning tunnustatud vesimärgile vastab ta rahvusvahelise kvaliteedistandardi nõuetele.

USP-conqueror-1.jpg

Unikaalse ja peene tunnetusega paber, mis tagab täiusliku trükitulemuse

Kasutame turu parimat puidumassi, mis toodetakse esmasest või taaskasutatud kiust, et tagada paberile peene ja pehme tunnetus. Tänu paberi ühtlasele kvaliteedile on trükitulemus ideaalne esimesest viimase poognani!

 

conqueror-usp-3.jpg

Püsiv kvaliteet aastast 1888

Paberitootjate traditsioone on antud edasi põlvest põlve juba aastast 1888. Iga Conquerori poogen jagab teadmiste pärandit ning selleks eristatakse seda Conquerori vesimärgiga. Conquerori vesimärk vastab ühtsetele standarditele, mis teeb Conquerorist kõige sobivama paberi rahvusvahelistele klientidele.

 

conqueror-usp-2.jpg

Saadaval 3 pinnaviimistlust ning 6 valget tooni koos sobilike ümbrikutega

Conqueror on saadaval kuues erinevas valges ja kreemjas toonis ning kolmes erineva pinnaviimistlusega - sooja tunnetusega Wove, soonilise pinnaga Laid ja siidise pinnaga CX22. Conqueror pakub ka laia valikut ümbrikke.

conqueror-usp-4.jpg

Eristu Conqueror vesimärgiga

Conqueror paberid on saadaval vesmärgiga, mis vastab rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Paberil õrnalt nähtav vesimärk tagab esindustrükistele ja blankettidele elegantsuse.