E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Banner-Conqueror-new.jpg

Kvaliteet aastast 1888. Valmistatud Šotimaal.

Conqueror paberid on tuntud kui prestiižne korporatiivgraafikas kasutatavate paberite bränd. Tänu oma iseloomulikule pinnale ja välimusele ning tunnustatud vesimärgile vastab ta rahvusvahelise kvaliteedistandardi nõuetele.

USP-conqueror-1.jpg

Unikaalse ja peene tunnetusega paber, mis tagab täiusliku trükitulemuse

Arjowiggins Creative Papers kasutab turu parimat puidumassi, mis toodetakse esmasest või taaskasutatud kiust. See tagab paberile peene ja pehme tunnetuse. Tänu paberi ühtlasele kvaliteedile on trükutulemus ideaalne esimesest viimase poognani, võimaldades teil hõlpsasti saavutada suurepärane printimistulemus.

 

USP-conqueror-2.jpg

Püsiv kvaliteet aastast 1888

Paberitootjate traditsioone on antud edasi põlvest põlve juba aastast 1888. Iga Conquerori poogen jagab teadmiste pärandit ning selleks eristatakse seda Conquerori vesimärgiga. Conquerori vesimärk vastab ühtsetele standarditele enam kui 120 riigis, mis teeb Conquerorist kõige sobivama paberi rahvusvahelistele klientidele.

 

USP-conqueror-8.jpg

Taaskasutatud kiust paberid

Lisaks FSC® sertifitseeritud paberitele pakub Conqueror taaskasutatud kiust pabereid, mis on toodetud esmaklassilistest tarbijajärgsetest jäätmetest (alates 25% kuni 100%). Samuti on saadaval pabereid kiiresti kasvavast bambuskiust, mis on toodetud vastutustundlikult majandatud metsadest pärit toormest ning mis sisaldab naturaalset pigmenti. Conquerori paberid on tunnistatud süsinikuvabaks (Carbon Neutral®) enamikes Euroopa riikides.

 

USP-conqueror-7.jpg

Saadaval 8 pinnaviimistlust ning 10 tooni, nende hulgas 3 uut halli tooni 

Nõudlike klientide vajadustele vastamiseks on Conqueror saadaval kuues erinevas valges ja kreemjas toonis, kolmes erinevas hallis toonis ning ka ühes intensiivses mustas toonis. Saadaval on lai valik tekstuure: pehme ja sooja tunnetusega Wove, soonilise pinnaga Laid, siidise pinnaga CX22, vasardatud pinna efektiga Contour, kivi tekstuuri meenutav Stonemarque. Kui otsid mõnda muud tüüpi reljeef- või kõrgtrükiks sobivat paberit, on Conqueror paberid on saadaval ka 100% puuvilla või 50% bambusesisaldusega.