E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Uudised ja sündmused, Sündmused

Antalis Interior Design Award 2022

Kas oled loonud põnevaid lahendusi kasutades prinditavaid tapeete, dekoratiivkilesid, põrandakleebiseid, tekstiile vms? Kui jah, siis esita oma sisekujunduslahendus konkursile!

AIDA

2017. ja 2019. aastal toimunud Antalise Interior Design Award konkursid olid väga edukad - kokku esitati ligi 800 projekti enam kui 29 riigist.

Alates 1. oktoobrist 2022 kuni 31. jaanuarini 2023 on oodatud sisekujundajad, arhitektid, projektijuhid ja kõik loomeinimesed esitama oma sisekujundusprojekte, milles on kasutatud vähemalt ühte Antalise sortimentis olevat reklaammaterjali. Kaunimad projektid lähevad peale eelvalikut hindamisele konkursi rahvusvahelisele žüriile.

Esita oma töö

Esita oma töö veebilehel AntalisInteriorDesignAward.com 1. oktoobrist 2022 kuni 31. jaanuarini 2023. Kõik heakskiidetud projektid kuvatakse veebilehel galeriis.

Julged ja loovad lahendused sisekujundusse

Konkursi eesmärk on tuua kokku üle kogu maailma põnevad ja julged sisekujunduslahendused, materjalid ja sisekujundajad. 

 

Sugamour

Miranda Design Solutions – Leedu

 

Konkursile saab esitada töid, mis on valminud vahemikus 1. veebruar 2020 kuni 31. jaanuar 2023 ning osaleda on võimalik järgnevates kategooriates: 

 

Valminud projektid

"Completed Projects" kategoorias antakse kokku 5 auhinda - Hospitality (majutusasutus), Retail (jaekaubandus), Office (kontor), Home (kodu), and Public building (avalik hoone). Osaleda saab mitmes kategoorias korraga! 

 

Kolm uut kategooriat

Sel korral on konkursil mitu uut kategooriat: "Special Interior Film Prize" ja "Special Windows Film Prize”, kuhu saavad kandideerida sisekujundusprojektid, mille seintel või akendel on kasutatud Coala dekoratiivkilesid või aknakilesid. Osaleda saab ühes või mõlemas kategoorias.

Kolmandaks kategooriaks on "Special Sustainable Prize”, mille puhul peab kasutama vähemalt ühte keskkonnasõbralikku materjali Antalise sortimendist, mis on hinnatud Antalis Green Star System järgi vähemalt kolme tärniga.

 

Originaalne muster

"Original Pattern Prize" kategooria on suunatud kõikidele loomeinimestele ning auhindu antakse selles kategoorias kaks! Mõlemad võitjad saavad enda loodud mustriga trüki valitud Coala materjalile.

 

3D projektid - kohvik

Professionaalidele ja üliõpilastele, kel ei ole ühtegi lõpetatud sisekujundusprojekti, on võimalik luua 3D projekt kasutades Coala materjale. Selle aasta 3D projekti põhjaks on kohvik.
 

3D projects on a white model - Canteen

 

Antalis Interior Design Award 12 võitjat kuulutatakse märtsis 2023 ning auhinnad saab kätte auhinnatseremoonial 30. märtsil Pariisis. Võitjaid ja nende projekte kajastatakse nii meedias, konkursi kodulehel, Antalise sotsiaalmeedias ja kodulehel kui ka rahvusvahelistel messidel.

 

Antalis Interior Design Award žürii

Esitatud projekte hindab rahvusvaheline žürii - 10 tunnustatud sisekujundus- ja disaivaldkonna esindajat Euroopast. 
 

  • UK, Grant Dudson, Chorus loovjuht
  • Poola, Paweł Brodzik, Tetris tegevjuht
  • Prantsusmaa, Julien REIBELL, Altavia Pallas tegevjuht
  • Leedu, Rūta Bužinskaite, Blank Page kaasomanik, sisekujundaja, õppejõud
  • Saksamaa, Corinna Kretschmar-Joehnk, JOI-Design Innenarchitekten asutaja ja kaasomanik
  • Ungari, Andrea Hegedűs, Budapest Metropolitan ülikooli õppejõud, loovjuht, tekstiili- ja kangadisainer
  • Rumeenia, Laura Pietrusel, sisearhitekt ning Antalis Interior design Award 2020 võitja
  • Norra, Linda Steen, AS Scenario interiørarkitekter MNIL asutaja ja tegevjuht
  • Tšehhi, Radek Váňa, arhitektuuriajakirja ARCHIZOOM toimetaja
  • Rahvusvaheline, Bittor Sanchez-Monasterio, ACCOR HOTELS Global Design Economy & Midscale kaubamärkide asepresident

 

01 Okt 2022 - 31 Jaan 2023
0:00 - 23:59
event.download_calendar