Antalis pakub jaemüügikeskkondades kaunistamiseks laia valikut laiformaatmaterjale. Meie kvaliteetne valik pakub sinu sõnumile selget esitlusvõimalust ning lihtsat paigaldamist. Kuna keskkonnasõbralikkus on jaemüügis oluline tegur, pakume erinevatele rakendustele jätkusuutlikke alternatiive.

Antalis pakub jaemüügikeskkondades kaunistamiseks laia valikut laiformaatmaterjale. Meie kvaliteetne valik pakub sinu sõnumile selget esitlusvõimalust ning lihtsat paigaldamist. Kuna keskkonnasõbralikkus on jaemüügis oluline tegur, pakume erinevatele rakendustele jätkusuutlikke alternatiive.

Suurem rõhk suhtlusele, väiksem mõju planeedile

Keskkonnasõbralikkus on kaupluste kujundamisel oluline tegur - keskkonnasõbralike materjalide kasutamine on kui uus trend. Uued materjalid pakuvad sama suurt jõudlust, kasutusmugavust ja paigaldatavust. Alates paberilehtedest, mis on võrreldavad plastlehtede tugevustega, kuni taaskasutatud plastpudelitest valmistatud tekstiilideni - meie sortimendist leiad uuenduslikud tooted, mis tagavad hea trükikvaliteedi ja vastupidavuse. Miks mitte asendada PVC bännerid vastupidavamate valikutega - kasuta tekstiile ja leia meie valikust funktsionaalsed materjalid, mis on valmistatud 100% ringlussevõetud PET-pudelitest. Antalise Green Star System™ võimaldab sul leida jätkusuutlikumaid alternatiive oma reklaammaterjale: keskkonnasõbralike alternatiivide leidmiseks kasuta meie e-poes Green Star filtrit. 

Kas vajad loomingulisi ideid kaupluse reklaamiks?

Esmalt pead mõtlema, kuidas oma reklaamisõnumit esitada ning selle abil ostja tähelepanu juhtida. Oluline on pöörata tähelepanu reklaamistrateegiale - kuhu ja kuidas paigutada väljapanekud, reklaampakendid, müügikampaaniad ning muu reklaam.

Ostjate harjumusi teades on võimalik eesmärgipäraselt ja tõhusalt kavandada poe reklaamikujundus. Uuringust (allikas: Spectrio.com), mille valimisse kuulus kaupluse 3000 ostjat, selgus, et:

  • 82% ostuotsustest tehakse kaupluses
  • 62% ostjatest teeb impulsiivoste
  • 16% planeerimata ostudest on ajendatud kaupluses tehtud kampaaniatest

instore-advertising-06.jpg

Alusta välisilmest

Nii nagu teater algab riietusruumist, algab ka kaupluse kujundus selle eksterjöörist. Oma muljetavaldava põrandagraafikaga köidate kindlasti möödakäijate tähelepanu. Coala Walk & Wall tekstiilkiled kleepuvad peaaegu igale pinnale ning ei vaja täiendavat lamineerimist. Põrandagraafika on suurepärane viis teabe esitamiseks ja tähelepanu juhtimiseks. Seda saab kasutada liikluse korraldamiseks või tähelepanu juhtimiseks teatud piirkondadele ja toodetele.

Uuenda oma reklaamsõnumeid!

Püüa klientide tähelepanu, muutes reklaamsõnumeid magnetkile abil. Meie Coala Magnetics valik võimaldab kiireid muutusi siltidel ja esitlusstendidel. Coala magnetilised aluspinnad ja Coala Ferro kiled on saadaval erineva pinnatekstuuriga.

img-instore-6.jpg

 

img-instore-3.jpg

img-instore-4.jpg

img-instore-5.jpg

Mõtle suurelt - kasuta reklaamimiseks kogu seinapinda!

 

instore-advertising-03.jpg

Laereklaam

Suhtle kaupluses olevate ostjatega kasutades laereklaami. See on originaalne ja mõjus teabevahetus müügi, kampaaniate ja eriürituste kohta.

 

instore-advertising-04.jpg

Suhtlus meie ümber

Laiformaadis printimiseks mõeldud Coala Textile valik tagab selge ja nähtava fotokvaliteedi. Kas teadsid, et saad valida ka päikesekaitsega materjale ilma, et peaksid trükikvaliteedis järelandmisi tegema?
instore-advertising-05.jpg

Innovatsioon kaubanduses

Meie valik ei ole mitte ainult lai, vaid ka nutikas. Siit leiate kõik vajaliku oma kaupluse jaoks: Coala hõlpsasti paigaldatavatest kleebistest ja tapeetidest põrandakateteni.

Loe meie jätkusuutliku algatuse kohta ning uuri, kuidas asendada poe ja müügikohas asuvaid materjale säästvamate alternatiivide vastu.

 

instore-advertising-02.jpg