Kvaliteetne valik kontori- ja pehmet paberit

Tutvu meie laia paberivalikuga, mille hulka kuuluvad igapäevasteks trükitöödeks mõeldud valged ja värvilised paberid kui ka taaskasutatud kiust toodetud paberid. Meie valikust leiab Image, Data Copy, Pioneer ja HP kaubamärgid. 

Peame oluliseks, et meie pakutavad paberid on toodetud säästlikult majandatud metsadest pärit toormest. Seda toetavad metsa sertifitseerimisprogrammid FSC® ja PEFC, mille tarneahela sertifikaadid on ka Antalis grupil.

fsc&pefc (2).jpg

Pehme paberi sortimendist leiab tooteid nii koju kui kontorisse, nii HORECA kui tervishoiu sektorisse, nii toiduainetööstustele kui tootmis- ja teenindusettevõtetele. Meie valikust leiab Katrin, Serla ja Lambi kaubamärgid.

590x400_kontor_hinnakiri.png

Hinnakirjad ja kataloogid

 

Klienditeenindus

Vajad abi või soovid lisainfot tellimisvõimaluste kohta?

 

Meie müüginõustajad aitavad:

tellimus.ee@antalis.com

6800 911

(*8.30-16.30)

Saada päring

Kaubamärgid

Products-home-pioneer.jpg

Tippkvaliteediga ülivalge kontoripaber, mis sobib kasutamiseks kõikides kontoriseadmetes. Saadaval ka foolioformaatidena.

Products-home-data-copy.jpgIdeaalselt valge paber igapäevasteks printimis- ja kopeerimistöödeks!

Logo-image.jpgImage® pakub laia valikut kvaliteetseid pabereid, mis sobivad kasutamiseks nii äri- ja kodukasutajate seas kui ka professionaalsetes digitrükikodades.

Nimetu kujundus.jpgImage Coloraction pakub täiuslikku valikut värvilisi pabereid. Valikus on A4 ja A3 formaadis 80 g/m² ja 160 g/m² värvilised paberid. 

Products-home-hp.jpgHP -  kõrgema valgesusega multifunktsionaalne koopiapaber väike- ja kodukontoritele ning äritarbijale. Sujuv printimine kõikides kontoriseadmetes.

Products-home-katrin.jpg

Katrin® on Metsä Tissue eksklusiivne Away from Home (AFH) käte- ja tualettpaberite ning sobivate hoidjate tootesari. Katrini valikusse kuuluvad lisaks kvaliteetsetele ja professionaalseks kasutamiseks mõeldud käte- ning tualettpaberitele ka muud hügieenitooted.

Nimetu kujundus (3).png

Serla tootevalikusse kuuluvad kvaliteetsed tualett- ja majapidamispaberid kodutarbijale.

Nimetu kujundus (4).pngLambi tootevalikusse kuuluvad põhjamaade standarditele vastavad kvaliteetsed tualett- ja majapidamispaberid.