Katrin_bänner 1440x570.jpg

Katrin - lihtne ja hügieeniline

Katrin® tahab luua maailma, kus inimesed võivad tunda end nagu kodus ka siis, kui nad on kodust eemal. Katrin kaubamärgi tooteid ja lahendusi toodab Metsä Tissue. Meile on oluline pakkuda klientidele just nende vajadustele sobivaid lahendusi, selleks leiab meie tootevalikust nii rull- ja lehtpaberrätikuid, tualettpabereid, salvrätikuid kui ka seepe ning desinfitseerijaid.

Katrin® tootevalikust leiab ka erinevatest materjalidest käte- ja tualettpaberite ning seepide hoidjad, mis tagavad kasutajale vajaliku koguse paberit või seepi. Optimaalse koguse kasutamine vähendab jäätmeid ning mõju keskkonnale. Paberihoidjaid ja seebidosaatoreid on lihtne täita ning kasutada.

 

PESE KÄSI JA PÜSI TERVE - vaata siit juhendit, kuidas õigesti käsi pesta!

washroom_high_consumption_low_expectation_white.jpg

Rahulolevad kliendid ja kasutajad

Hoolitsedes oma klientide vajaduste eest võimalikult hästi, annate sellega neile tunde, et nad on alati teretulnud. Olgu selleks spordistaadion, näitusesaal või ooperimaja. Katrin valikust leiad lahendused lühiajalise suurtes mahtudes kasutuse jaoks.

 

washroom_low_consumption_medium_expectation_white_alt_1.jpg

Mulje loomine

Olmeruum mõjutab üldmuljet kogu firmast või asutusest. Paberi kasutuslihtsus, välimus ja hügieenilisus on nii klientidele kui ka töötajatele olulised. Ootusi tasub täita ja ületada.

production_k4_wide.jpg

Töökoormuse lihtsustamine

Tootmishügieenil on suur osa tootmisprotsessist. Katrin pakub kvaliteetseid lahendusi, mis muudavad teie töö lihtsaks ja funktsionaalseks.

Tootmispindade hooldamine peab olema lihtne ning tõhus olenemata sellest, kas pinnalt on vaja puhastada värvi, õli, rasva, tolmu või vett. Katrin paberrätikud professionaalidele on suure imavusega ja hea märgtugevusega – hea valik kõikjale tööstusesse!

05_werkstatt_hm_v004_rgb_small copie.jpg

Aja kokkuhoid hooldustöödel

Katrini tööstuslike paberrätikute kasutamine kiirendab teie hooldustöid, eemaldades hõlpsasti mustuse või plekid.

Katrin paberrätikuid ja salvrätikuid on turvaline kasutada toiduainetega kokkupuutel.

food_processing_3_300.jpg

Nakkusriskide vähendamine

Toiduainete töötlemisel on hügieen äärmiselt oluline. Paberrätikuga käte kuivatamise võimaldamine vähendab nakkusriski ja tasub end ära – mida vähem haigestumisi, seda suurem tootlikkus. Paberrätikuid ja salvrätikuid on turvaline kasutada toiduainetega kokkupuutel, sest kõik Katrin tooted vastavad kõrgetele professionaalsetele hügieeninõuetele.

06_kueche_nm_01_v001_rgb_without_tatoo_small copie.jpg

Efektiivsus köögis

Katrin tooted muudavad pindade ja köögitarvikute pühkimise tõhusaks. Kiire ja hea imanduvusega paberrätikud kuivatavad ja puhastavad erinevatelt pindadelt kergesti vett, õli ja toitu.

Paber- ja salvrätikud sobivad otseseks kokkupuuteks toiduga.