reacto-intro.jpg

reacto® isekopeeruv paber 

Saksamaal toodetav reacto® on tuntuim isekopeeruva paberi kaubamärk. Tänaseks on ligi 50 aastase kogemusega Koehler paberikontsernist kujunenud Euroopa juhtiv isekopeeruva paberi tootja. reacto® isekopeeruv paber on ideaalse tootevalikuga, mis garanteerib kvaliteetse trükikvaliteedi mitmeosaliste ettevõtte blankettide (saatekirjad, tellimusvormid, lepingud, arved jm) tootmiseks.

Reacto-580x280.jpg

Suurepärane valik

Kvaliteetne, selge ja tugev koopiajälg igal kihil. reacto® isekopeeruvad paberid on saadaval rohketes formaatides ja värvides. Isekopeeruv paber on saadaval ka rullis.

 

Reacto-2-580x280.jpg

Hea vorming garanteeritud

reacto® tagab ofsettrükis väga hea jooksvuse. reacto® LASER on mõeldud tootmiseks ja kasutamiseks kuivtooner-digitrükimasinates.

 

Reacto-3-580x280.jpg

Loodussäästlik

Koehler-kontserni loodushoiuga seotud tegevused on toonud neile mitmeid riiklikke ja rahvusvahelisi autasusid. Kõik Koehleri loodushoiuga seotud protsessid on vastavuses ISO 14001 standardi nõuetega. Kogu reacto® tootesari omab ka FSC® sertifikaati.

 

Reacto-4-580x280.jpg

Suurepärane viimistlus

Komplektide liimimiseks tuleb kasutada spetsiaalselt selleks ettenähtud liimi. reacto® liimid tagavad vastupidava ja viimistletud tulemuse.