E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Print-speed-intro.jpg

Print Speed - kontrastide kunst

Aastate jooksul on Print Speed tõestanud end kui suurepärane katmata paberi bränd nii ofset- kui eeltrükiks.

100% Eucalyptus Globulus kiududest valmistatud Print Speed pakub ainulaadset kombinatsiooni kõrgest valgesusest, silmapaistvalt heast mahulisusest ja läbipaistmatusest ning optimaalsest trükitavusest.

USP-print-speed-1.jpg

Kõrge valgesus

Print Speed paberite kõrge valgesus tagab suurepärase trükitulemuse. Ükskõik, kas tegemist on teksti, foto või keerukama illustratsiooniga, suurendab Print Speed kontrasti ja kvaliteetne tulemus on tagatud.

 

USP-print-speed-2.jpg

Silmapaistvalt hea mahulisus ja läbipaistmatus

Print Speed paberite erilise kvaliteedi tagab nende tootmisel kasutatud Eucalyptus globulus kiud, mis on ideaalne puit kvaliteetse paberi tootmiseks. Paberid on katmata pinnaga, jäigad, mahulised ja siledad.

USP-print-speed-3.jpg

Suurepärane trükitavus

Print Speed paberite tootmisel kasutatud Eucalyptus globulus kiud tagavad võrreldamatu trükikvaliteedi ka madalama grammkaaluga paberil. Ühtlane ja sile pind tagab suurepärase jooksvuse ka kõrgetel kiirustel ning optimaalse trükitulemuse.

 

USP-print-speed-4.jpg

Lai valik tooteid

Print Speed toodete seast leiad laia valiku erinevaid suurusi ja grammkaale vahemikus 60-400 g/m². Tootevalikusse kuuluvad Print Speed Offset igapäevakasutuseks, Print Speed Laser-Jet eeltrükiks ning elevandiluutooniga Print Speed Ivory.