olin-origins-product-banner-MI2-1440x540.jpg

Olin Origins - rohelise maailmavaatega tarbijale

Tutvu Olin Origins sarjaga ja paku oma klientidele uusi jätkusuutlikke võimalusi! Uus disainpaberi sari sisaldab 5 loodusest inspireeritud tooni.

olin-origins-01.jpg

Loodusest inspireeritud valik

Koostöös Carlin Creative Trend Office'ga on välja töötatud 5 maalähedast värvi: Chalk, Cereal, PebbleIndigo ja Lava Stone. Olin Origins on saadaval grammkaaludes 120, 240 ja 320 g/m² ning tootevalikust leiab ka sobilikud ümbrikud. Antalis Eesti sortimendis on saadaval 320 g/² paberid ja ümbrikud.

 

olin-origins-02.jpg

Esmaklassiline kvaliteet

Olin Originsi pinnatekstuur võimaldab suurepärast värvide reprodutseerimist. Kõrge grammkaaluga paberid sobivad hästi erinevateks viimistlustehnikateks, näiteks mitmetasandiliseks reljeefiks. Lisaks HP Indigo sertifikaadiga tintidele sobib Olin Origins ka kuiva tooneriga digitrükiseadmetele, mis võimaldab luua elegantseid ettevõtte materjale, aastaaruandeid, plakateid, kutseid ja ka luksuslikke pakendeid. 

olin-origins-03.jpg

Kõrge jätkusuutlikkus, ilma CO2 heitmeteta

Olin Origins on valmistatud FSC® sertifitseeritud paberimassist vastavalt kõrgeimatele keskkonnastandarditele ja omab Carbon Neutral sertifikaati. Olin Origins tootja toetab Türgi süsinikdioksiidi tasakaalustamise programmi, mille eesmärk on tootmisprotsessi heitkoguste täielik tasakaalustamine.

 

olin-origins-04.jpg

Pühendumine keskkonnale

Olin Origins sari kuulub algatuse "1% for the Planet" koosseisu, seega pühendatakse 1% oma tuludest keskkonnaalastele mittetulundusühingutele. 2002. aastal rahastatud organisatsioon tegutseb enam kui 90 riigis ja teeb koostööd ühendustega, mis töötavad erinevates valdkondades, nagu toit, loodus, vesi ja kliima.