Kui oled valmistamas pakendeid tarbekaupadele, reklaame kauplustesse, raamatukaasi või postkaarte - Antalise valikust leiad meie spetsialistide abiga sobiva kartongi.

Kui oled valmistamas pakendeid tarbekaupadele, reklaame kauplustesse, raamatukaasi või postkaarte - Antalise valikust leiad meie spetsialistide abiga sobiva kartongi.

img-packing-board.jpg

Kartong on õige materjal pakendite tootmiseks 

Kartonge on saadaval mitmesugustes kvaliteetides ja grammkaaludes. 
Kartong pole mitte lihtsalt paks paber, vaid trükitav mitmekihiline toode, mis tagab pakendile vastupidavuse, jäikuse, tugevuse ning silmapaistvuse poeriiulil. Antalise sortimendist leiad sobiva toote olenemata sellest, kas lood pakendeid toidule, tervishoiutoodetele, tarbekosmeetikale, elektroonikale, luksuskaupadele või alkohoolsetele jookidele. 

Luksustoodete jaoks pakume kõrge valgesuse, vastupidavuse ja trükikvaliteediga esmasest kiust SBS kartonge, mis ei pragune murdekohas ning säilitavad hea välimuse. Projektide jaoks, mis nõuavad suuremat mahulisust ja jäikust, kuid samas väiksemat grammkaalu, soovitame kasutada FBB kartonge. Valida saab tagaküljelt valgete (GC1) või kreemjate (GC2) kartongide vahel.
 
Oma luksusbrändi pakendite jaoks vali Antalise disainpaberid, mis sobivad ideaalselt mitmesuguste pakendilahenduse ja ka poekottide jaoks pakkudes suurepäraseid värve, tekstuure ja pilkupüüdvaid efekte. Kartongid on saadaval erinevates suurustes ja grammkaaludes.
 
Küsi nõu meie kogenud müüginõustajatelt ning vali oma projektile kõige sobivamad tooted nii värvi kui ka muude vajalike omaduste osas.

img-packing-board-2.jpg

Tõsta trükiste väärtust

Kas soovid, et sinu kataloogide, raamatute või brošüüride kaaned näeksid välja parimad ning oleksid hea vastupidavuse ja jäikusega? Inimesed hindavad raamatut kaane järgi ja just seetõttu eelistatakse kartonge suure grammkaaluga kaetud paberitele. 
 
Kartongi kasutusega suurendad oma menüüde, plakatite, õnnitluskaartide ja erinevate pakendilahenduste kvaliteeti ja eluiga. Samuti saad luua trükiseid, mis ei kortsu ning on pilkupüüdvad ja rebenemiskindlad. Meie SBS kartongid on kaetud ühe- või kahepoolselt. Pakume ka katmata kartonge, mis tagavad naturaalse tunnetuse. 

 

img-packing-board-3.jpg

Valik ja teenus

Lisaks esmasest kiust toodetud SBS ja FBB kartongidele kuuluvad Antalise valikusse ka taaskasutatud kiust valmistatud WLC (White Lined Chipped) kartongid. Küsi täpsemat infot meie müüginõustajatelt.

Keskkonnasõbralikud materjalid

Kõik meie kartongitootjad omavad keskkonnasõbralikku tootmist kinnitavaid sertifikaate nii tooraine kui tootmisprotsessi osas. Kiud pärinevad hoolikalt majandatud ja jätkusuutlikest metsadest. Vesi puhastatakse enne jõgedesse ja meredesse sattumist kõige kõrgemate standardite kohaselt ning energiat hangitakse kõige sagedamini tehase regenereerimissüsteemidest.