Novatech-intro.jpg

Novatech tagab kvaliteetse trükikogemuse  

Toetamaks trükkalite igapäevatööd ja arengut, pakub Antalis nii ofset- kui ka digitrükiks Novatechi tooteid - kõrgelt kaetud paberilahendust kõigile trükistele, olenemata rakendusest ja printimise keerukusest.

USP-novatech-1.jpg

Turu parim valge värv

Novatech pakub parima valge värvi ja läike tasemega pabereid turul. Sellega tagab ta silmapaistva tindi ja paberi kontrasti ning värvide reprodutseerimise.

 

USP-novatech-2.jpg

Parim tootlikkus

Novatechi peetakse tema omaduste poolest parimaks kaetud paberiks. Tooted on hea jäikusega ning saadaval laias formaadivalikus, mis võimaldab trükkida suure kiirusega. Paberid on saadaval ka laia grammkaalu valikuga.

 

USP-novatech-3.jpg

Kvaliteetne trükitulemus

Parima valge värvi ja läike tasemega paberid tagavad silmapaistva tindi ja paberi kontrastsuse. Tänu kõrgelt kaetud pinnale võimaldab keerukaid täiustustehnikaid.

 

USP-novatech-4.jpg

Suurima sortimendiga kaetud paber

Lai sortiment erinevaid formaate ja grammkaale võimaldab kombineerida omavahel erinevaid sisu- ja kaanepabereid. Novatech paber pakub ofsettrükiks 2 erinevat pinnaviimistlust (Silk, Matt), lisaks kolm erinevat viiimistlust digitrükiks. Suurepärane valik, mis katab kõik sinu trükivajadused.