metsaboard-intro.jpg

MetsäBoard Folding Box Board kartongid  

MetsäBoard FBB tootevalikus on nii naturaalse kui ka luksusliku tunnetusega kartonge, mille suurepärane koostis ja formatsioon võimaldab valmistada igat tüüpi trükitooteid. 
Metsäboard kartongid on just õige valik, kui te otsid pakendiks materjali, mis tõstab sinu brändi väärtust või mille puhtus sobiks tundliku toote pakendamiseks. 
Metsäboard kartongid on toodetud jälgitava päritoluga esmasest kiust, mis on saadud jätkusuutlikult majandatud Põhjamaade metsadest. Kartongid on valmistatud taastoodetavast materjalist, millel on peale ümbertöötlemist ringmajanduses oluline roll.

Metsaboard-580x280.jpg

Paremini vähemaga

MetsäBoard FBB kerge kaaluga kartongid võimaldavad luua hämmastava tugevuse ja vormiga trükitooteid. Parem tarbijakogemus vähendatud keskkonnamõjuga.

 

Metsaboard-2-580x280-1.jpg

Lai valik

MetsäBoard pakub laia valikut tooteid vastavalt sinu vajadustele - alates naturaalse tunnetusega toodetest kuni luksusliku ülivalge ja kõrge trükikvaliteediga toodeteni. Tootevalikust leiad MetsäBoard Natural, Pro ja Prime. 

Metsaboard-3-580x280.jpg

Mitmekesised lahendused

MetsäBoard FBB kartongid on loodud selliste tarbekaupade pakendamiseks, mis peavad riiulilt silma paistma ja toodet kogu väärtusahelas kaitsma. See on suurepärane valik ka head tugevust ja jäikust nõudvate kuvamis- ning müügikohtade lahenduste jaoks või ka kõige nõudlikuma trükise ja spetsiaalse viimistlusega graafiliste lahenduste jaoks. 

 

Metsaboard-4-580x280.jpg

Keskkonnasõbralikud kartongid

MetsäBoardi tooted on kogu oma elutsükli vältel ohutud nii tootmise kui ka neis sisalduva tooraine osas. Tootmises kasutatavate toorainete jälgitavus on eriti oluline toiduga kokkupuutuvate kartongide puhul. MetsäBoard teab kõigi kasutatud toorainete, sealhulgas puidu, tselluloosi ja kemikaalide päritolu. MetsäBoardi tooted vastavad kõige rangematele rahvusvahelistele standarditele.