Inspiratsioon, Uudised ja sündmused, Sündmused

Trükiste disainikonkursi Eesti auhindade väljakuulutamine

08 sept 2022 —
Trüki
acpa_eesti_tööd.png

Antalis Creative Power Awards konkurss on lõpusirgel - tööde esitamine ja projektide valimine konkursi žürii hindamiseks on lõppenud ning konkursi rahvusvahelised võitjad teatakse juba õige pea. Enne seda aga avalikustame Antalis Eesti auhindade võitjad!

Antalis Creative Power Awards konkurss on lõpusirgel - tööde esitamine ja projektide valimine konkursi žürii hindamiseks on lõppenud ning konkursi rahvusvahelised võitjad teatakse juba õige pea. Enne seda aga avalikustame Antalis Eesti auhindade võitjad!

Suur aitäh!

Suur aitäh kõikidele osalejatele ja tööde esitajatele! Kokku esitas Eesti rahvusvahelisele konkursile 20 tööd. Antalis AS valis Eesti tööde hulgast välja võidutööd:

Parim Eesti trükis - õhtusöök 300€ väärtuses

Auhinna saab Creatum OÜ ja Aleksandr Sapožnikov, kes esitasid konkursile Scoro raamatu "Time", mille sisulehed on trükitud Arctic Volume White 170 g/m2 paberile, kaaned on valmistatud Winter Corvon Powder Blueberry kaanekatte materjalist.

"Põnev kaanekujundus ja oskuslik materjalivalik tõstavad ka koheselt kõrgele ootused sisu osas ning pettuma ei pea. Kaetud mati pinnaga paber laseb särada modernsel kujundusel ja sellistel rasketel toonidel nagu hõbe, erk sinine ja roosa."

scoro_1.jpg

scoro_2.jpg


Eriauhind - 150€ Partner kinkekaart

Eriauhinna anname disainerile Sille Lavin projekti U-underwear eest! U-Underwear pakend on valmistatud Olin Origins Cereal 320 g/m2 ja Pop'Set extra black 320 g/m2 paberist. 

"Pakend julgele disainiga meeste pesule, mis lisab oma poolt ekslusiivsuse mõõtme. Pakendi disainiga teevad täiendavat koostööd  tootesildid, kinkekaardid ja komplimendikaardid."

u_underwear_2.jpg

u_underwear_1.jpg


Parim töö paberil OLIN Design Regular Nordic White - 200€ Partner kinkekaart

Auhind läheb MART ANDERSONILE raamatu "Eesti rahva ennemuistsed jutud" eest! Raamatu sisulehed on Olin Design Regular Nordic White 90 g/m2 paberist ning kaaned on valmistatud Winter Napura Kephera Beige kaanekattematerjalist.

"Hoolega läbimõeldud disain, küljendus ja materjalivalik, mis tõstab esile algseid illustratsioone kaasaegsemas võtmes. Raamatu materjalide ja trükitehnoloogiate suurepärane koostoime. Suurepärane näide sellest, et disaineri jaoks on raamatu materjalid osa disainist."

ennemuistsed_jutud_1.jpg

ennemuistsed_jutud_3.jpg


Eriauhind - 150€ Partner kinkekaart

Kuna võidutööd  tööde seast, mis trükitud paberile Olin Design Regulal Nordic White oli raske valida, otsustasime anda auhinna ka meie teisele favoriidile – raamatule „Metsapoole Maitsed“, mille esitas konkursile trükikoda Printon. 

"Maitseka ja kutsuva disainiga raamat, kus annavad tooni professionaali silma ja käega tehtud fotod imeilusatest taimekompositsioonidest. Trükiks valitud paber, Olin Design Nordic White, toob esile värvide erksad toonid ja annab trükisele naturaalse välimuse."

metsapoole_1.jpg

metsapoole_2.jpg

Võtame kõikide võitjatega personaalselt ühendust!