Kuidas alustada koostööd?

Esmalt registreeri ennast meie e-poes klikates lehe päise paremas servas asuvale "Sisene" lingile. Vali nupp "Konto loomine" ning täida kohustuslikud väljad. Sul läheb tarvis kliendikoodi, mille leiad Antalise poolt väljastatud arvelt. Konto aktiveerimisteade saabub Sinu meiliaadressile. Seejärel saad valida endale sobivad tooted ning vormistada tellimus.

Küsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.

 

Hinnapakkumise saamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega: tel 6800 911, tellimus.ee@antalis.com. Päringusse lisa enda ettevõtte andmed, huvipakkuv toode ja soovitud kogus.

Antalise sortimendis olevate paberite ja nendest valmistatud trükiste näidistega on võimalik tutvuda meie Paberistuudios PABRIK.

Antalise Paberistuudios PABRIK ja Antalis OÜ kontoris ei teostata jaemüüki ning müüki eraisikutele. Antalise toodetega saab tutvuda ka meie edasimüüjate juures.

Küsimused ja päringud saata meie klienditeenindusele: tel 6800 911, tellimus.ee@antalis.com.

 

Antalise e-poe kliendiks ootame registreeruma ainult juriidilisi isikuid. Registreerimisel on vajalik ettevõtte registrikood.

Registreeri ennast meie e-poes klikates lehe päise paremas servas asuvale "Sisene" lingile. Vali nupp "Konto loomine" ja vali „Ei, ma ei ole Antalise klient“. Täida kohustuslikud väljad.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?

Võta meiega ühendust.