E-R 8.30-16.30
KONTAKT
popset-intro.jpg

Pop'Set - 34 toonis disainpaberid koos sobivate ümbrikutega

Pop'Set lai valik värve ja grammkaale võimaldab ellu viia kõiki sinu loomingulisi ideid.

USP-popset-1.jpg

 34 inspireerivat värvi ja sile pind 

Pastelsed, erinevad hallid toonid ja kõrgpigmenteeritud erksad värvid aitavad teil leida oma projekti jaoks sobiva värviga paberi, mis on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Kombineerige ja sobitage Pop'Set värve, et luua rabavaid kutseid ja voldikuid, paistke silma kinkepakenditega või kasutage klassikalisemaid pastelseid toone mis tahes ettevõtte identiteedi loomiseks.

USP-popset-4.jpg

Avasta Pop'Set Extra Black intensiivsus

Extra Black värv on süsinikuvaba ning saadaval 10 erinevas grammkaalus ja ka digitaalses versioonis. Pop'Set tooted sobivad kasutamiseks nii litograafias, kuumpressimiseks, reljeefimiseks kui ka siiditrükiks ning sobib kasutamiseks enamiku kuivade ja vedelate tooneripressidega. 

USP-popset-3.jpg

Kuni 400 g/m² paberid koos kokkusobivate ümbrikutega

240, 320 ja kuni 400 g/m² grammkaalus Pop'Set paberitega on võimalik luua näiteks katalooge ja raamatukaasi, aga ka kaustu, kalendreid ja kokkupandavaid karpe. Lai valik ümbrikke sobivad hästi kutsete ja kaartide saatmiseks.

 

USP-popset-2.jpg

Kaks uut värvi - Indigo ja Sweet Rose

Paista silma uue Indigo värviga - selle ergas värv on ideaalne valik nii kaartide, lendlehtede kui ka volditavate kinkepakendite tegemiseks. Avastage ka uus Sweet Rose, mille peent värvi saab segada ja sobitada paljude teiste värvidega.