E-R 8.30-16.30
KONTAKT
OLIN_Colours_Banner_2.jpg

Olin Colours sarjast leiad Pop'set paberite  pilkupüüdva värvivaliku

Olin Colours lai valik värve ja grammkaale võimaldab ellu viia kõik sinu loomingulised ideed.

Olin_Colours_USP1.gif

24 inspireerivat värvi ja sile pind 

Pastelsed, erinevad hallid toonid ja erksad värvid aitavad sul leida oma projektile sobiva tooniga paberi, mis on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Kombineeri ja sobita Olin Colours värve, et luua silmapaistvaid kutseid, voldikuid, kinkepakendeid ja esindustrükiseid.

OLIN_Colours_USP4.gif

Lai valik grammkaale ning kokkusobivad ümbrikud

Nagu Pop'Set, pakub ka Olin Colours pabereid erinevates grammkaaludes koos sobivate ümbrikutega. Pop'Set värvitoonide ning Olini elegantsuse ja kvaliteedi kombinatsioon teeb Olin Colours paberi ideaalseks valikuks kutsete, plakatite, kataloogide ja ka pakendite valmistamiseks.

Olin_Colours_USP3.gif

Olin Colours Black kuni 700 g/m² grammkaaluga

Uus Olin Colours Black on saadaval grammkaalus 80 kuni 700 g/m², sealhulgas digiformaadis HP Indigo ja kuivtoonerprinterite jaoks. Uuel paberil on samad omadused nagu Pop'Set'il - paberi süsinikuvaba sile pind sobib kõikide trüki- ja järeltöötlustehnikatega, sealhulgas foolium-, suru- ja siiditrükiks.

Olin_Colours_USP2.gif

8 uut värvitooni

Lisaks Pop'Set värvitoonidele pakub Olin Colours uusi toone - Baby Blue, Baby Pink, Blush, Cherry, Cobalt, Jungle Green, Light Blue ja Orange. Kasuta uusi värvitoone ning paista oma trükisega silma!