E-R 8.30-16.30
KONTAKT
4.jpg

Nautilus® - armastus looduse vastu

Nautilus® pakub kõrgkvaliteetseid 100% taaskasutatud kiust katmata pabereid, millega aitad säästa loodust, ilma et peaksid kvaliteedi osas järelandmisi tegema. Nautilus® pakub ainulaadseid lahendusi, mis vastavad kõigile ofsettrüki vajadustele.

 

nautilus-1.jpgLoodussõbralik paber

Toodetuna 100% ringlusest kokkukorjatud paberist, vastab Nautilus® kõrgeimatele jätkusuutlikkuse standarditele, omab FSC® Recycled sertifikaati, Sinine Ingel (Blue Angel) ning EL ökomärgist. Saadaval ka CO2 Neutral paber, mis muudab trükise veel keskkonnasäästlikumaks.

 

nautilus-2.jpgSaadaval kahes toonis

Nautilus® katmata paberid on saadaval kahes erinevas valges toonis, mis sobivad iga kliendi vajadusega. 

Kui otsid eriti valget, kvaliteetset ning keskkonnasäästlikku paberit, siis vali kindlasti Nautilus® SuperWhite (CIE 150) paber. 

Nautilus® Classic on saadaval naturaalse tooniga (CIE 112), mis rõhutab selle loodussõbralikkust. 

nautilus-3.jpgSilmapaistvad trükitulemused

Nautilus® paberid on sobilikud nii ofsettrükiks, kuivtooneriga digitrükimasinas, laser- ja tindiprinterites, sh HP Indigo trükimasinas. Sobib nii mustvalgeks- kui ka värviliseks trükiks. Nautilus® paberil on spetsiaalne pinnatöötlus, mis tagab vähese tolmamise ja suurepärase jooksvuse trükiseadmetes, seda kinnitab Colorlok® tehnoloogia sertifikaat.

nautilus-4.jpgLai tootevalik

Nautilus® pakub laias valikus 100% ringlusest kokkukorjatud paberist tooteid. Paberid on saadaval laia formaadi- ja grammkaaluvalikuga (70-350 g/m²).