Nautilus-Brand-banner-update.jpg

Nautilus® - armastus looduse vastu

Nautilus® pakub kõrgkvaliteetseid 100% taaskasutatud kiust katmata pabereid, millega aitad säästa loodust, ilma et peaksid kvaliteedi osas järelandmisi tegema. Nautilus® pakub ainulaadseid lahendusi, mis vastavad kõigile ofsettrüki vajadustele.

 

nautilus-1-update.jpgLoodussõbralik paber

Toodetuna 100% ringlusest kokkukorjatud paberist, vastab Nautilus® kõrgeimatele jätkusuutlikkuse standarditele, omab FSC® Recycled sertifikaati, Sinine Ingel (Blue Angel) ning EL ökomärgist. Saadaval ka CO2 Neutral paber, mis muudab trükise veel keskkonnasäästlikumaks.

 

nautilus-2.jpgSaadaval kahes toonis

Nautilus® katmata paberid on saadaval kahes erinevas valges toonis, mis sobivad iga kliendi vajadusega. Kui otsid eriti valget, kvaliteetset ning keskkonnasäästlikku paberit, siis vali kindlasti Nautilus® SuperWhite (CIE 150) paber.  Nautilus® Classic on saadaval naturaalse tooniga (CIE 112), mis rõhutab selle loodussõbralikkust. 

nautilus-3.jpgSilmapaistvad trükitulemused

Nautilus® paberid on sobilikud nii ofsettrükiks, kuivtooneriga digitrükimasinas, laser- ja tindiprinterites, sh HP Indigo trükimasinas. Sobib nii mustvalgeks- kui ka värviliseks trükiks. Nautilus® paberil on spetsiaalne pinnatöötlus, mis tagab vähese tolmamise ja suurepärase jooksvuse trükiseadmetes, seda kinnitab Colorlok® tehnoloogia sertifikaat.

nautilus-4.jpgLai tootevalik

Nautilus® pakub laias valikus 100% ringlusest kokkukorjatud paberist tooteid. Paberid on saadaval laia formaadi- ja grammkaaluvalikuga (70-350 g/m²).

NAUTILUS® saavutas Cradle to Cradle Certified® sertifikatsiooni pronks taseme

Cradle to Cradle Certified® sertifikaadi aluseks on taaskasutatavatest materjalidest tooted ning jätkusuutlik tootmine.

Tooted on sertifitseeritud nende tulemuslikkuse põhjal viies olulises jätkusuutlikkuse valdkonnas: materjali mõju tervisele, toote jätkusuutlikkus, puhas õhk ja kliima kaitsmine, vee ja pinnase kaitse ning sotsiaalne õiglus.

Sertifitseerimisprotsessi raames said Nautiluse paberid KULD taseme materjalide taaskasutamise ja sotsiaalse õigluse eest ning PRONKS taseme teistes kategooriates.C2C Bronze