Uudised ja sündmused, Uudised, Reklaammaterjalide uudised

Külasta meid FESPA Global Print Expo 2022 messil

18 mai 2022 —
Trüki
FESPA 2022
FESPA 2022

31. mai - 3. juuni toimub Berliinis FESPA Global Print Expo 2022! Antalis on esindatud boksis 25-A55, et tutvustada reklaammaterjalide jätkusuutlikke uuendusi ning tähistada Coala kaubamärgi 10. juubelit.

31. mai - 3. juuni toimub Berliinis FESPA Global Print Expo 2022! Antalis on esindatud boksis 25-A55, et tutvustada reklaammaterjalide jätkusuutlikke uuendusi ning tähistada Coala kaubamärgi 10. juubelit.

Keskkonnasõbralikumad reklaammaterjalid

Ülemaailmne plastiku tootmine on viimase 25 aastaga kolmekordistunud. Selle ja kliimaprobleemidega silmitsi seistes peab reklaammaterjalide tööstus kiirendama üleminekut keskkonnasõbralikele lahendustele. Praegu tarbib reklaammaterjalide tööstus 1% ülemaailmsest plastitoodangust.

Antalis on pühendunud koostööle oma klientidega, et pakkuda lihtsat hindamismaatriksit, mida saab kasutada kõigi reklaamlahenduste ja ka keskkonnatõhusate alternatiivide keskkonnavastutuse taseme hindamiseks. Antalis töötab selle nimel, et vastata õigusaktide jätkuvale arengule ja tarbijate ootustele, kes on keskkonna pärast üha enam mures.

Antalis kui uue FESPA Sustainability Spotlight algatuse suurim toetaja esitleb sel aastal oma uusi tooteid, et toetada tööstuse üleminekut rohelisemale keskkonnale, samuti osaleb messi ajal tööstuse teavitamiseks konverentsidel.

FESPA-lets-act-together.jpg

Coala tähistab oma 10. juubelit

FESPA-coala.jpg

Coala, Antalise juhtiv reklaammaterjalide kaubamärk, tähistab FESPA raames oma 10. juubelit. Peale 2012. aastal Madridis toimunud FESPA-t on Coala kasvanud ja end sisse seadnud spetsialiseerunud suureformaadilise kaubamärgina, millel on Euroopas üle 10 000 kasutaja. 10-aastase pideva uuendustegevuse jooksul on Coala pakkunud umbes 200 toodet, mille hulka kuuluvad kiled, sildid, tekstiilid jne.

Antalis tugevdab oma kohta sisekujunduses

2022. aasta Fespal esitleb Antalis Coala uusi tooteid sisekujunduses, mis sobivad ideaalselt arhitektide ja sisekujundajate vajadustega:

  • Coala Interior Film: valikus rohkem kui 470 erineva värvi ja struktuuriga dekoratiivkilet
  • Coala Windeow Decor: dekoratiivkilede sari klaaspindadele
  • Coala Organza: iseliimuv tekstiil klaaspindadele
  • Coala Ultimatt: uus soodne 130g ja 150g prinditav tapeet
  • Sanwill Ecoleather: PVC-vaba prinditav kunstnahk pehmemööbli tootmiseks

FESPA-interior-design.jpg

Uusimad trendid sõidukite kiletamises

 

FESPA-PCC.jpg

Seoses sõidukikilede turu kasvuga on Antalis oma positsiooni selles valdkonnas laiendanud, pakkudes lisaks tavapärasele tootevalikule laiaulatuslikku Arlon kaubamärgiga materjale.

Antalis esitleb FESPA messil uut sõidukikilet SLX+, mis tänu FLITE tehnoloogiale tagab kiire ja mullivaba paigaldamise.

 

 

Antalis kontserni turundus- ja ostudirektor Xavier Jouver ütleb: "FESPA on ainulaadne sündmus laiformaat trükikogukonna jaoks. Soovime kasutada võimalust edendada oma tööstuses keskkonnasäästlikke tavasid, tutvustades meie uusimaid jätkusuutlikke uuendusi. Oleme pühendunud oma klientide kõrgetele ootustele tõhusa ja täiustatud ringmajanduse osas, aidates neil valida oma projektidele keskkonnasõbralikke alternatiive."

 

Antalis kutsub kõiki tutvuma boksiga 25-A55!