E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Uudised, Reklaammaterjalide uudised, Pressiteated

Antalis on nüüdsest Vanguard printerite edasimüüja

15 veebr 2022 —
Trüki
Kuj. Vanguard top-banner-news-press-reslease koopia.jpg (Kuj. Vanguard top-banner-news-press-reslease koopia)

Anname teada, et Antalis laiendab oma laiformaat printerite valikut Vanguardi UV-LED flatbed printeritega.

Anname teada, et Antalis laiendab oma laiformaat printerite valikut Vanguardi UV-LED flatbed printeritega.

Durst Group AG ostis hiljuti ära Ameerika päritolu printerite tootja Vanguardi ning asutas seejärel ettevõtte Vanguard Europe. Vanguard Europe on valinud oma seadmete edasimüüjateks Antalis Taani, Eesti, Läti, Leedu ja Soome. 

Vanguardi flatbed UV-LED printereid iseloomustab kõrge tootlikkus, suurepärane prindikvaliteet ning soodne hinna ja kvaliteedi suhe. Uue tehnoloogiaga prindipead ja tindid pakuvad väga teravat trüki tulemust ning suurt kiirust. Tänu sellele on tagatud parim väljatrüki kvaliteet ja seadme töökindlus. 
Lisaks UV flatbed printeritele pakub Vanguard ka rullist rulli printerit VKR3200-HS. Printer on võimeline tootma 275m2 tunnis ning tegemist on oma klassi kiireima ja täpseima printeriga, mis pakub suurepärast kvaliteeti.

Flatbed printerid on saadaval erinevate tasapindade suurustega alates 125x250cm kuni 2x3m ning neid saab tarnida erinevate prindipeadega, nii et neid saab komplekteerida vastavalt klientide vajadustele. 

"Meil on väga hea meel pakkuda turul Vanguardi printereid. Printereid on võimalik kohandada vastavalt kliendi vajadustele, olgu tegemist suure- või keskmise suurusega reklaamifirmaga või näiteks lainepapile printimisele spetsialiseerunud ettevõttega. Usume, et Ameerika turul väga populaarseid printereid saadab suure edu ka meie regioonis,“ ütleb Allan Lykkebak, Antalis Põhjamaade ja Baltikumi reklaammaterjalide direktor.

Vanguard Europe avab peatselt oma demosaali Itaalias Brixenis ja plaanis on neid printerid näidata ka kohalikes Antalise esindustes. Huvi korral võta ühendust Antalise esindajaga.

 

Antalise kohta

Antalis kuulub Jaapani kontserni Kokusai Pulp&Paper, mis on paberi, pakendite ja reklaammaterjalide müügi turuliider maailmas. Euroopas ja Ladina-Ameerikas on Antalis paberi- ja pakendilahenduste B2B turuliider ning reklaammaterjalide turustamises nr 2.