E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Coala_interior_film_1440x370px.jpg

Soovid anda ruumidele uue elu?

Coala Interior Film pakub iseliimuvaid dekoratiivkilesid sisekujunduseks. Võimalik on valida rohkem kui 470 hõlpsasti pealekantava värvi ja struktuurse pinnaviimistluse vahel, mida on väga lihtne ja kiire paigaldada. Coala Interior Film tooted on väga hinnasõbralikud ning sobivad ideaalselt kodu- või äripindadele, et katta mööblit, seinu, kööki ja palju muud.    

Vaata tooteid e-poest

Coala Interior Film sarja kuuluvad üheksa pinnaviimistlust:

Wood (puit), Solid Colours (värvid), Leather (nahk), Marble (marmor), Metallic (metalne), Glitter (sädelev), Natural Stone (kivi) ja Fabric (tekstiil). Kõik antud pinnaviimistlused on termovormitavad kuni 15% nende suurusest ning neid saab rakendada ebaühtlastele pindadele. Soovitav on võtta appi professionaalne paigaldaja, eriti siis, kui dekoratiivkile tuleb paigaldada ümarate kujundite või nurkadega aladele. Saadaval 5 meetristest rullides, laiusega 122 cm.

Selle asemel, et vahetada välja oma vana kirjutuslaud, kata see hoopis realistliku naha imitatsioonist dekoratiivkilega. Kui sul on tarvis värvida üle seinad, kuid sa ei saa lubada oma ruumide sulgemist, siis kata need hoopis Fabric dekoratiivkilega, mis loob ruumi hubase ja luksusliku keskkonna.

Ükskõik, kas tegemist on eramaja või avaliku ruumiga, on Coala Interior Film kiiresti pealekantav (töö saab valmis ühe päevaga), lõhnatu ning ei jäta laike.

news_coala_interior_film02.jpg

INTRO_landing_page02.jpg

Coala Interior Film on tänu positsioneeritavale liimile lihtsasti paigaldatav. Dekoratiivkiled on UV- ja tulekindlad ning omavad EuroClass sertifikaati. Dekoratiivkilede puhul kasutatav lahustipõhine liim on tugev ja püsiv nakkuvus saabub 24 tunni jooksul peale paigaldust. 

Telli A5 näidiseid ja katseta nende sobivust soovitud pinnal, et saavutada just sulle sobivad visuaalsed lahendused!