E-R 8.30-16.30
KONTAKT
coala-intro.jpg

Kvaliteetsed lahendused loomingulisteks ideedeks

Meie professionaalsest Coala reklaammaterjalide tootevalikust leiad pea kõik vajaliku oma laiformaatprinterile. Coala tootevalikusse kuuluvad nii sise- kui välistingimustes kasutatavad materjalid, mille hulka kuuluvad paberid, iseliimuvad tooted, bännerid, tekstiilid, tapeedid, plaadid jne. Coala tooted on hea hinna-kvaliteedi suhtega ning sobivad kasutamiseks nii veebaasil- kui ka solvent-tintidega.

 

Laadi alla kataloogid:

 

coala-square-04.jpgcoala-square-05.jpgTutvu Coala kaubamärgiga

 

 

coala-large-format.jpg

Laiformaatmaterjalid suurepäraste ideede jaoks

Viimase 10 aastaga oleme täiendanud oma tootevalikut paljude kvaliteetsete reklaammaterjalidega. Coala reklaammaterjalid on testitud ja valitud nende optimaalse reprodutseeritavuse, tehniliste omaduste ja mitmekülgsuse poolest, mida pakutakse mitmetes suurustes ja pinnaviimistlustes ning mis sobivad paljude trükitehnoloogiatega.

coala-innovation.jpg

Innovaatilised tooted

Meie reklaammaterjalide eksperdid kohtuvad pidevalt erinevate tootjate, tootmisspetsialistide ja projekteerimisinseneridega, et leida ning pakkuda klientidele uusi ja kvaliteetseid reklaammaterjale.

coala-icc-profile.jpg

ICC trükiprofiilid

Paljud meist teavad, et kehv trükikvaliteet võib rikkuda ka parimad ideed. Koos ühe maailma juhtiva värvikalibreerimise spetsialistiga tarnime ICC trükiprofiile, mis võimaldavad sul saavutada ideede väärilise värvitäpsuse ja trükikvaliteedi. Loe rohkem siit.

coala-indoor.jpg

Materjalid sise- ja välitingimustesse

Coala sari koosneb enam kui 200 erinevast materjalist, mis sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Meie materjalid on loodud vastama sisekommunikatsiooni tehnilistele nõuetele ja väliskeskkonna mõjudele.

coala-quality-cost.jpg

Hea kvaliteet ja hind

Oleme uhked Coala materjalide suurepärase kvaliteedi üle! Vastame Sinu vajadustele tänu 10-aastase kogemuse ja koostöö tulemuse juhtivate ja usaldusväärsete tootjatega.

coala-easy-apply.jpg

Lihtne paigaldada

Meie pakutavad tooted on kiiresti ja lihtsalt paigaldatavad ning materjali alla ei jää õhumulle. 

coala-floor-graphics.jpg

Põrandagraafika

Põrandagraafika on suurepärane viis informeerimiseks ja tähelepanu juhtimiseks. Meie struktuurse pinnaviimistlusega ja libisemiskindlad põrandakleebised on prinditavad, vastupidavad ning neid on lihtne paigaldada. Kleebised on saadaval nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks ning lühikese või pikaajalise vastupidavusega.

coala-magnetics.jpg

Magnetlahendused

Coala Magnetics on vastupidav ja veekindel magnetmaterjal, mis on korduvkasutatav, lihtsasti paigaldatav ja eemaldatav. Materjal on mõeldud kasutamiseks metallist aluspinnal. Mugav viis sõnumite kuvamiseks, asendamiseks ja uuendamiseks.   

coala-creative-solutions.jpg

Sisekujundus

Coala aitab luua isikupäraseid ruume ning täiustada interjööri. Meie sortimendist leiad arhitektuursed kiled, aknakiled ja seinakattematerjale nii kontorisse, hotelli, restorani, kauplusesse, muuseumi, lennujaama, haiglasse jm.

coala-sustainability.jpg

Jätkusuutlikud materjalid

Jätkusuutlikkus on meie tootevaliku arendamise keskmes. Meie laienev keskkonnasõbralikumate reklaammaterjalide sortiment pakub lahendusi, mis aitavad kaitsta meie planeeti. Oleme välja töötanud süsteemi Green Star System™, et aidata paremini mõista erinevate toodete ja materjalide keskkonnamõju ning hõlbustada seeläbi paremat otsustamist.