Kas vajad inspiratsiooni järgmise näituse kujundamiseks? Kuidas veenduda, et sinu stend köidaks külastajate tähelepanu?

Kas vajad inspiratsiooni järgmise näituse kujundamiseks? Kuidas veenduda, et sinu stend köidaks külastajate tähelepanu?

Ole pilkupüüdev!

Loo tõhus ja pilkupüüdev kujundus, mis paneb näituse külastajad kõigepealt sinu stendi külastama.

img-graphic-builds-1.jpg

Tänapäeval pole stendi elementide kuju enam ainult ring või ristkülik. Tekstiilbänner võib venida üle raamide, mis painduvad või pöörlevad kiiresti, luues julgeid geomeetrilisi kujundeid. Coala Textile Strech on ideaalne tekstiilmaterjal originaalse reklaamstendi loomiseks.

 

 

Teine võimalus distantsilt tähelepanu äratada on kasutada valguskastides spetsiaalse valgusefekti saamiseks Coala Backlit materjale, mis on hõlpsasti käsitletav, kerge, kergesti monteeritav ning transporditav.

Kas eelistad kilet või tekstiili?

Coala sortimendist leiad mõlemat tüüpi materjale, et esitlusstendidele maksimaalselt tähelepanu pöörata. Parima pildikvaliteedi saavutamiseks vali Coala Textile Backlite City või Coala Backlit.

 

 

img-graphic-builds-2.jpg

Üllata oma külastajaid

img-graphic-builds-9.jpg

Magnetlahendused võimaldavad sul stendi välimust kiiresti värskendada, üllatades ja rõõmustades külastajaid. Coala Magnetics pakub mugavat viisi sõnumite kuvamiseks, asendamiseks ja katmiseks. Kui plaanid oma näitusestendi kasutada mitmel üritusel, on Coala Magnetics õige lahendus - see on hõlpsasti transporditav ja kiiresti paigaldatav materjal. Coala magnetilised alusliimid ja Coala Ferro kiled on saadaval erineva pinnatekstuuriga.  

 

 

Loo ainulaadsed esitlusstendid

Visuaalne atraktiivsus on külastajatele unustamatu kogemuse pakkumise võti. Digitaaltrükitehnoloogia koos laiformaatprinteriga võimaldab sul luua muljetavaldavaid, ainulaadseid ja tasuvaid lahendusi. Ole loov, mõtle teisiti ja kujunda ruum, mis sind iseloomustab.

Coala materjalide valikust leiad kõik vajalikud materjalid ideede realiseerimiseks - põranda- ja seinakleebised, tagantvalgustatavad kiled, tekstiilist stendid, bännerid, heli neelavad paneelid, tapeedid, plaatmaterjalid, isekleepuvad kiled jpm.

Coala Systems tootevalikust leiad kaasaskantavaid esitlussüsteeme näituste või konverentside jaoks: roll-up, pop-up, bännerid, infotahvlid, letid, valguskastid.

img-graphic-builds-8.jpg