invercote-intro.jpg

Invercote kartongid ületavad su ootused!

Invercote hoolikalt disainitud kartongid võimaldavad opimaalset teostust nii pakendamise kui graafilise kujundamise osas. Trükitulemus Invercote kartongil on esteetiliselt silmapaistva kvaliteediga ka kõige keerukamate kujunduste puhul. Kartongi mitmekihiline konstruktsioon loob ülima tugevuse ja paindlikuse keerukate vormide disainimiseks. Kartongi stabiilne valge toon on luksuspakendite tootmise eelduseks. Invercote valikust leidub nii ühe- kui ka kahepoolset kaetud kartonge.​

 

invercote-580x280.jpg

Lai valik tooteid

Invercote pakub laia tootevalikut. Invercote G on keemilisest massist ühepoolne kõrgelt kaetud mati pinnaviimistlusega kartong, mille tagumine külg on katmata pindliiminguga. Invercote Creato on võrdkülgselt kõrgelt kaetud mati pinnaviimistlusega, mille sile pind tagab hea pildikvalteedi mõlemal kartongi poolel. Invercote Albato on ühelt poolt kõrgelt kaetud läikiva pinnaga ning teiselt poolt vähem kaetud mati pinnaga, mis sobib ideaalselt luksuslike tootepakendite ja graafiliste lahenduste valmistamiseks. Invercote Duo pakub suurema grammkaaluga kartonge, mis sobivad hästi reklaamsiltideks ning raskete või habraste kaupade pakendamiseks. 

 

invercote-2-580x280.jpg

Optimaalne tugevus ja vormitavus

Invercote kartongid on disainitud optimaalse tugevuse ja vormitavusega, kindlustades pakendatava toote veatu säilimise ja trükiste kvaliteetse välimuse. Kartongi volditavus on perfektne. Võid olla kindel, et ükski murdumine ei riku sinu pakendi disaini kvaliteeti. 

Invercote kartongid tagavad esmaklassilise trükitulemuse nii ofset- kui digitrükiseadmetes.

 

invercote-3-580x280.jpg

Jätkusuutlik

Invercote toodete valmistamisel pannakse rõhku jätkusuutlikkusele. Kiud pärinevad Iggesundide perekonna omandis olevatest jätkusuutlikult majandatavatest metsadest ning tooteid toodetakse taastuvast toorainest ja -energiast. Invercote tooted omavad FSC® või PEFC sertifikaate.