E-R 8.30-16.30
KONTAKT
coala-cover-safe-page-v2-1440.jpg

 

Coala Coversafe™ kaitseb pindu viiruste, bakterite ning pärm- ja hallitusseente eest ööpäevaringselt. Kuni 99,9% viirustest hävitatakse! 

Coala Coversafe™ antimikroobne kaitsekile omab COVID-19 (SARS CoV 2) sertifikaati. Loe sertifikaadi kohta lähemalt siit.

 

 

 


 

Antalise eesmärk on pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi turvalise töökeskkonna tagamiseks.

Coala Coversafe™ on antimikroobne isepuhastuva pealispinnaga läbipaistev kile, mis hävitab pinnalt kuni 99,9% bakteritest ja viirustest (sh koroonaviiruse). Coala Coversafe™ kilet saad kasutada nii suurtel pindadel ja mööblil kui väikestel detailidel, mida paljud inimesed pidevalt puutuvad nagu ukselingid, lülitid jms. 

Innovatiivse puhastustehnoloogia on välja töötanud Pylote Prantsusmaal. Coala Coversafe™ tootja on Gergonne Industrie. 

Coala Coversafe™ pakub 24/7 kolmekordset kaitset viiruste (sh ka hooajalise gripi, kõhuviiruste jm vastu), bakterite, pärmseente ja hallitusseente vastu. Õhuke, läbipaistev ja mati pinnatöötlusega kile on biolagunev ning ei kujuta endast ohtu kokkupuutumisel nahaga või toiduga. Seetõttu on see toode sobiv ka sööklatesse, restoranidesse jm söögikohtadesse.

Coala Coversafe™ tagab pideva kaitse bakterite ja viiruste vastu erinevatel pindadel nagu seebidosaatorid, ukselingid, lülitid, lauad, metalltorud-käepidemed, letid jms. 

Kasuta Coala Coversafe™ kilet ühiskondlikes hoonetes, tervishoiuasutustes, koolides, ühistranspordis, spordiklubides, toitlustuskohtades jm. 

Testitud vähemalt 4 aastat - pinna antimikroobsed omadused ei muutu aja jooksul nõrgemaks. Coala Coversafe™ kaitsekile pinda võib puhastada tavaliste puhastusvahenditega (seebivesi, desifintseerivad vahendid jms) ilma, et pinna antimikroobsed omadused nõrgeneksid. Lisainfot küsi meie spetsialistidelt.

coala-cover-safe-page-01.jpg

coala-cover-safe-page-02.jpg

Coala Coversafe™ toimib kiirelt (nt koroonaviirus 229E: 90% 1h jooksul ;  >99,9% 24h jooksul) ja seda saab eemaldada hõlpsalt ilma jälgi jätmata.

Materjal on saadaval rullis ja pakina, näiteks ukselinkidele kleepimiseks.