E-R 8.30-16.30
KONTAKT

Kuidas alustada koostööd?

Esmalt registreeri ennast meie e-poes klikates lehe päise paremas servas asuvale "Sisene" lingile. Vali nupp "Konto loomine" ning täida kohustuslikud väljad. Sul läheb tarvis kliendikoodi, mille leiad Antalise poolt väljastatud arvelt. Konto aktiveerimisteade saabub Sinu meiliaadressile. Seejärel saad valida endale sobivad tooted ning vormistada tellimus.

Küsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole.

 

Hinnapakkumise saamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega: tel 6800 911, tellimus.ee@antalis.com. Päringusse lisa enda ettevõtte andmed, huvipakkuv toode ja soovitud kogus.

Antalise sortimendis olevate paberite ja nendest valmistatud trükiste näidistega on võimalik tutvuda meie Paberistuudios PABRIK.

Antalise Paberistuudios PABRIK ja Antalis AS kontoris ei teostata jaemüüki ning müüki eraisikutele. Antalise toodetega saab tutvuda ka meie edasimüüjate juures.

Küsimused ja päringud saata meie klienditeenindusele: tel 6800 911, tellimus.ee@antalis.com.

 

E-poe kliendiks vormistame ainult meie lepingulisi hulgikliente.

Teenindame Antalise mittelepingulisi kliente järgnevatel tingimustel:

- Minimaalne tellimuse suurus 150 eur+km (summa ei sisalda transpordi- või muid teenuseid).
- Tasumine ülekandega ettemaksutellimuse alusel 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Ettemaksutellimuse mittetasumisel tellimus tühistatakse. Tellimus loetakse makstuks üksnes raha laekumisel Antalis AS arvelduskontole. Maksekorraldust ei loeta makse tõestuseks.
- Antalis ei teosta jaemüüki ning müüki eraisikutele.
- Antalise Paberistuudios PABRIK ei teostata jaemüüki ning müüki eraisikutele.
- Mittelepingulisi kliente teenindame läbi meie koostööpartnerite või palume pöörduda meie edasimüüjate poole. Täpsem info Antalise klienditeenindusest: tel 6800 911, tellimus.ee@antalis.com.
- Kui Sa ei ole Antalise hulgiklient ja soovid osta meie tooteid ilma trükita, siis soovitame meie kaupu tellida läbi Zelluloosi paberipoe.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?

Võta meiega ühendust.