test tekst
Toodete kindlaks kinnitamiseks
Käsi- ja kombineeritud
lindisulgemisseadmed
erinevatele linditüüpidele

Lindisulgemisseadmed

Pakendeid ja üksikuid tooteid saab sulgeda ning rühmitada nii käsi- kui automaatsete sulgemisseadmetega, kasutades laia valikut erinevates mõõtudes linditüüpe nagu PP-plastiklindid (polüpropüleen), PET-plastiklindid (polüester), kiudlindid ning metall-lindid (teraslindid). Lindisulgemisseadmete põhilised tarnijad on Orgapack ja Mosca.

 

orgapak-logo.png

PP või PET lindiga kauba ja kastide fikseerimiseks või kinnitamiseks kaubaalustele pakume Sveitsi firma Orgapack käsisulgejaid.
Orgapack on tegutsenud  pakkeseadmete vallas aastast 1925 ning on tänaseks jõudnud juhtivale positsioonile.

Pikaaegne kogemus, kliendi vajadustele orienteeritus, innovatsioon ning tõhus kvaliteedikontroll tagavad Orgapacki käsisulgejate töökindluse.   
Lähtuvalt kauba mõõtmetest ja raskusest ning kasutatava lindi tüübist ja mõõtmetest on võimalik valida erineva tõmbejõuga sulgeteja vahel.

Meie valikus on erineva võimsusega elektrilised käsisulgemisseadmed, mehhaanilised sulgemisseadmed, ning kombineerituid seadmed erinevatele linditüüpidele (PP, PET).

Vaata lähemalt tootja kodulehelt

211113_MOSCA_Logo_4c.jpg

Esindame Eestis eksklusiivselt maailma tuntuimat lintimisseadmete tootjat Mosca (Maschinenfabrik Gerd Mosca AG).
Mosca valikus on üle 300 erineva jõudluse, suuruse ja otstarbega mudelit väikepakendi sidumisest kuni täisaluste pakkimiseni. Enamasti on Mosca seadmed paigaldatud tööstusliinide lõppu automaatseks pakkimiseks, kuid pakume ka eraldiseisvaid masinaid, mida on võimalik kasutada autonoomse pakkeseadmena.

Mosca seadmed on laialdaselt kasutusel trükitööstustes aga ka puidu-, paberi-, kalatööstustes, samuti kartongkastide valmistajate ja posti sorteerimiskeskuste juures. Mosca masinaid loetakse maailmas ühtedeks kõige kvaliteetsemateks, mis väljendub nende töökindluses ning ülipikas kasutusajas. 

Vaata lähemalt tootja kodulehelt

 ORGAPACK 

Käsisulgejad OR-T 130, 260, 450

OR-T_250-600x396.jpg

Vaata lähemalt tootja kodulehelt 

Poolautomaatne OR-T 2800

OR-T_2800_StandAlone_s.jpg

Vaata lähemalt tootja kodulehelt 

Automaatne ORM-sari

ORM_510_StandAlone-1_s.jpg

Vaata lähemalt tootja kodulehelt 

 MOSCA

Millist seadet on vaja?

Sobivaima lahenduse leidmiseks pea nõu meie pakkeseadmete insener Annes Noormetsaga.

Saada e-kiri või helista 506 7623