E-R 8.30-16.30
KONTAKT
Kiirtellimus
 

Epson SureColor SC-V seeria (1 toode (-t))

Epson SC-V7000 on Epsoni esimene LED UV tasapinnaline laiformaatprinter. See on mõeldud reklaamifirmadele, kes tahavad laiendada oma tootmisvõimalusi ja suurendada tootlikust ja samas pakkuda väga kvaliteetset trükitulemust.

Toote tutvustus

  • SureColor SC-V seeria pakub erksaid ja kvaliteetseid väljatrükke, mida kliendid nõuavad. Värskelt välja töötatud UltraChrome UV 10-värviline tindikomplekt parandab trükiste prindikvaliteeti. Valge tint võimaldab printida muuhulgas ka värvilistele ja läbipaistvatele materjalidele. Lakk pakub paindlikkust, kuna seda saab kasutada kogu pildil või punktvärvina, et rõhutada konkreetseid tekstuure ja efekte. Printer reguleerib automaatselt prindipea kõrgust vastavalt materjali paksusele. Sensor vähendab oluliselt prindipea vigastamise ohtu. Ionisaator aitab vähendada ja kõrvaldada prindimaterjalide staatikat. See tagab printimiskvaliteedi stabiilsuse. Efektiivne valge tindi ringlusesüsteem vähendab tindi raiskamist ja kogukulusid ning hoiab tindi värskena.

Kasutusvaldkonnad

  • Epson SC-V seeria on eelkõike mõeldud sise- ja välireklaamide printimiseks, aga sobib ka pakendite, sisekujunduslahenduste ja suveniiride tootmiseks.
    See pakub erakordset pildikvaliteeti ja võimaldab printida paljudele erinevatele materjalidele nagu akrüülklaas, polükarbonaat, PVC, klaas, erinevad metallid, puu ja kivi.
Tulemused 1 - 1 , kokku 1
Sorteeri


  • Eelmine
  • 1
  • Järgmine